בני יהודה תערוך טקס לכבוד יוסי אבוקסיס

מאמן ב"ש יפגוש את האקסית. גולדברג תורגל בהרכב על חשבונו של אורן ביטון

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.02.20 - 09:06
תחילת כתבה

הניצחון של בית"ר ירושלים בטדי על מכבי חיפה, מנע מהפועל באר שבע להתקרב למקום השלישי והשאיר את הפער בינה לבין הירושלמים על חמש נקודות. בשורות האדומים, שהופתעו מהתוצאה בטדי, מקווים להמשיך ולעשות את העבודה בשבת בבלומפילד מול בני יהודה - תוצאה שתלחיץ את הצהובים-שחורים לקראת משחקם ביום שני מול הפועל תל אביב.

זאת, כמובן, תהיה הפעם הראשונה שיוסי אבוקסיס יפגוש את האקסית בני יהודה, מאז הצטרף להפועל באר שבע. לדברי גורמים במועדון, לפני המשחק ייערך עבורו טקס בו יקבל חולצה ממוסגרת.

אבוקסיס מתכנן שינוי אחד בהרכב, כשהפתיע באימון ותרגל את שון גולדברג על חשבונו של אורן ביטון. "יוסי ממשיך ברוטציה בעמדה הזו. חייבת להיות היררכיה ברורה", סבורים השחקנים. גם בעמדת המגן יהיה שינוי, אבל מדובר באחד כפוי כשהקפטן בן ביטון ישוב להרכב על חשבונו של אור דדיה, שהורחק במשחק האחרון.

כאב הראש של אבוקסיס נוגע גם לשחקנים שייכללו בסגל, כשחזרתם של קייס גאנם מצהובים ורמזי ספורי מפציעה תגרום למאמן להשאיר אחד מהשחקנים המובילים בחוץ. "כשדוד קלטינס, עמית ביטון ולואי טאהא ישובו לסגל, כאב הראש יהיה גדול יותר, אבל מצד שני זה עדיף כי לפני שבועיים הסגל היה קצר", אמרו בב"ש בנושא. על פי ההערכות, נאור סבג, ספורי או האסלביינק לא יהיה בסגל.

אבוקסיס לא ידע לומר לשחקנים אם בני יהודה תפתח במערך של שלושה בלמים או רביעייה אחורית, מאחר שבמחזור האחרון הקבוצה של אלישע לוי שינתה את המערך תוך כדי משחק. בכל מקרה, הוא הדגיש שהוא רוצה לראות המשך גישה אחראית ולא פזיזות בחלק הקדמי.

הרכב משוער: אוהד לויטה; בן ביטון, מיגל ויטור, שיר צדק, שון גולדברג; מרואן קבהא, תומר יוספי, ז'סוואה; אלטון אקולטסה, ניב זריהן, בן שהר.