הפנים קדימה: רוני לוי סיכם עקרונית לעוד עונה בבית"ר

בניון מרוצה מעבודתו של המאמן, ובונה עליו למאבק האליפות בעונה הבאה. בבירה מצפים שוורד ואוחנה ישדרגו את הקבוצה. האוהדים באימון לפני הפועל ת"א: "תביאו חזיר אדום"

תומר לוי
תומר לוי  14.02.20 - 10:50
תחילת כתבה

בצל ההכנות למשחק נגד הפועל תל אביב, בבית"ר ירושלים כבר חושבים גם על העונה הבאה. מאמן הקבוצה, רוני לוי, סיכם עקרונית לעונה נוספת, זאת לאחר מספר שיחות עם יוסי בניון שניהל את המו"מ, כמובן לאחר שקיבל את ברכתו של הבעלים משה חוגג למהלך.

בדומה לקיץ האחרון, שבו הקבוצה נפרדה מניר קלינגר, לבניון לא היו מועמדים אחרים מלבד לוי, והוא מאוד מרוצה מעבודתו, כמו גם חוגג ושאר חברי ההנהלה בבית"ר. הערכה שההודעה הרשמית תצא עד תחילת הפלייאוף העליון, והתזמון ייקבע בהתאם להחלטתם של הבעלים ונציגו.

ההחלטה ליצור המשכיות על הקווים מגיעה מתוך מטרה ברורה: להיאבק על האליפות בעונה הבאה. הנחת העבודה במועדון היא שעידן ורד ושמיכאל אוחנה יחזרו לכושר מלא וישדרגו את הקבוצה, כשבנוסף, בניון עשוי לבצע שינויים נוספים בסגל.

עתידם של שני הצרפתים, אנטואן קונטה ופרדי פלומן, יוכרע בסמוך לקיץ והדבר כמובן תלוי גם בהתנהלות שלהם. בבית"ר לא אוהבים את ההתנהלות של הקשר, שכזכור הורחק לשלושה משחקים על שעלה ליציע כדי להתעמת עם אוהדי מכבי תל אביב, בנוסף לתקרית בטדי נגד אוהדי מכבי חיפה, בה חגג נגדם בהפגנתיות את ה-0:2 בדקה ה-94 ולכאורה גם נופף לעברם באצבע משולשת.

מבחינה מקצועית, עושה רושם רוני לוי צפוי להמשיך נגד הפועל תל אביב עם אותו הרכב שניצח את מכבי חיפה, גם בעקבות היעדרויותיהם של דן איינבינדר ושל לוי גרסיה.

בבירה קיים טירוף לקראת המשחק ביום שני, וכ-300 אוהדים נלהבים הדליקו עשרות אבוקות ורימוני עשן באימון הקבוצה בבית וגן. הם שרו שירים ותלו שלט ענק שבו נכתב: "תביאו לנו  חזיר אדום". עד עתה, כ-16 אלף איש הבטיחו את הגעתם למשחק, מתוכם, רק 800 אוהדי הפועל תל אביב.