נמצא מאמן? זדה מועמד מוביל לנס ציונה

מאמן נורדיה על הכוונת. וגם: ההתלבטות של בלפר לרעננה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.02.20 - 21:30
תחילת כתבה

אחרי שפיטרה את עמיר תורג'מן, שמות רבים הוצפו על שולחן הנהלת נס ציונה בשבוע האחרון - אבל עושה רושם ששם אחד בולט מעל כולם. לאתר ערוץ הספורט נודע הערב (שישי) שבין השמות המובילים לאמן את העולה החדשה נמצא ליאור זדה, מאמנה של בית"ר נורדיה.

זדה היה בעבר מועמד למספר קבוצות בליגת העל, אך טרם קיבל את ההזדמנות. בעבר אימן זדה את הפועל קטמון ירושלים, הפועל רמת גן ואף רשם העונה קדנציה קצרה באחי נצרת מהליגה הלאומית. לנורדיה הוא הגיע לפני שבעה מחזורים, ומאז הוא מחזיק ב-48 אחוזי הצלחה - כאשר קבוצתו רחוקה חמש נקודות מהפלייאוף העליון.

במקביל לחיפוש אחר המאמן הבא, ארז בלפר מכין את הקבוצה למשחק נגד הפועל רעננה בראשון. לבלפר, שיעמוד על הקווים בפעם האחרונה, יש התלבטות בנוגע למערך בו יפתח, ותרגל מערך הכולל שלישיית בלמים וכן רביעיית הגנה. נועם כהן צפוי לפתוח על חשבון פרנסיסקו דוטארי, שאיכזב נגד הפועל באר שבע. מוסא מאזו עשוי לרדת לספסל בעקבות יכולתו הדלה בתקופה ארוכה.

ארז בלפר התייחס למשחק נגד הפועל רעננה: "משחק חשוב נגד קבוצה טובה ומאומנת. הגענו למאני טיים של העונה, עשרה משחקים נותרו וכל אחד מהם הוא כמו גמר גביע מבחינתנו. אם אנחנו רוצים לחזור למאבק ההישרדות, עלינו לצאת מהמשחק הזה עם כל הנקודות. מאמין בשחקנים ומאמין שנעשה את העבודה ונגיע מוכנים".