אבוקסיס: "ניצחנו בכוח, לא בכדורגל גדול"

מאמן בני יהודה אחרי ה-0:1. אלישע לוי: "שלטנו במשחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.02.20 - 19:30
תחילת כתבה

בתום קרב התשבה לא פשוט בבלומפילד, הפועל באר שבע ניצחה 0:1 את בני יהודה בבלומפילד, במשחק בין קבוצתו הנוכחית לאקסית של יוסי אבוקסיס. המאמן עצמו תיאר את התחושות לאחר הניצחון הדחוק: "שיחקנו מול קבוצה חזקה מוכנה מאוד וטובה, שאני מכיר טוב. היה לנו קשה מאוד, אבל גם לב גדול במשחק הזה וצריך לדעת לקחת נקודות בכוח, לא היה כדורגל גדול.

"אנחנו מאורגנים ומסודרים יותר, ובני יהודה הגיעה אולי למצב אחד מולנו, ושם יש לנו את אוהד לויטה. חסרה עוד יכולת ואני לא משקר לעצמי. שלטנו במשחק, לא ידענו לפצח את ההגנה ברוב הדקות, אבל צריך לדעת לנצח גם בנייחים וזה מה שעשינו. נתון אחד שהכי חשוב זו התוצאה. בגדול, משחק התקפי לא טוב שלנו לא ייצרנו מספיק מצבים. אני נוטה לפרגן להגנה של בני יהודה, אבל לא פחות מזה, זה ניצחון מוצדק.

המאמן דיבר גם על המפגש מול בני יהודה, במה שהיה מגרשו הביתי עד ממש לא מזמן: "יש פה הרבה אנשים שאני אוהב. הייתה לי פה תקופה מאוד מאוד טובה. זה היה קצת מוזר, אבל עברנו כל כך הרבה חוויות בכדורגל כישלונות, הצלחות ואמוציות. איך שמתחיל המשחק הכל נגמר".

בצד השני, אלישע לוי סיכם את ההפסד: "בכדורגל אין מגיע. שלטנו, היינו דומיננטיים והגענו למצבים, אבל מי שכובש מנצח. ניקח מהמשחק הזה את היכולת שלנו".