אכזבה בבני יהודה: "בלומפילד זה לא הבית"

מורי לאחר ההפסד לב"ש: בגישה הזאת, עוד נגיע למטרות שלנו

תומר לוי
תומר לוי  16.02.20 - 07:20
תחילת כתבה

אכזבה גדולה בבני יהודה, אחרי ההפסד אמש (שבת) 1:0 להפועל באר שבע בבלומפילד. אחרי אובדן הנקודות של הפועל חדרה והפועל חיפה, לכתומים היתה הזדמנות פז לצמצם את הפער מהפלייאוף העליון, אבל ההזדמנות הזו הוחמצה. "מה זה עוזר ששיחקנו טוב?", אמר לאחר המשחק שחקן בקבוצה. "התרחקנו מהפלייאוף, וחבל כי היינו שווים לפחות נקודה".

בקבוצה ביכו את אובדן הנקודות התכוף. "לא ייתכן שקבוצה שתפסיד ארבעה משחקים רצופים בבית, תגיע לפלייאוף. ככה פשוט אי אפשר להגיע לשם". בנוסף, אותו שחקן ביקר גם את האווירה הריקנית באצטדיון שאמור להוות לה בית (אמש היו בבלומפילד 4,400 צופים בלבד, רובם הגדול מבאר שבע): "בלומפילד זה לא הבית שלנו", הודה השחקן בעצב, "אין הרגשה של אצטדיון ביתי דוחף, וזה דבר שיצטרכו לתת עליו את הדעת בעונה הבאה".

מי שהיה שותף לתחושת האכזבה, הוא הבלם והקפטן דן מורי. "אין ספק שאנחנו מאוכזבים", הוא הודה בסיום. "לעומת ההפסדים הקודמים שלנו, דווקא היום באנו בגישה ממש טובה. ב"ש לא הגיעה ליותר מדי מצבים, וספגנו משער עצמי שיכול לקרות. יש לנו דרך ומטרות ברורות, ובגישה ששיחקנו היום, גם נשיג אותן. אנחנו נחושים מאוד לקראת יום ראשון הבא (אז יתארחו בנתניה נגד הפועל רעננה), וסופרים כבר את הדקות למשחק".

באשר לתמונת הסיכויים לפלייאוף, מורי נותר אופטימי: "אם אנחנו עדיין במצב, שניצחון מול הפועל חיפה (במחזור האחרון) יעלה אותנו לפלייאוף, זו שאיפה מצוינת. בכל מקרה, גם אם לא נעלה לפלייאוף העליון, תמיד טוב לנצח. אנשים שוכחים ששחקנים פה לא יודעים מה יהיה איתם בעונה הבאה, וזו האחריות שלנו להוכיח להם שאנחנו ראויים לקבוצה הזאת".

כמו כן, מורי התייחס למי שעד ממש לא מזמן היה המאמן שלו, יוסי אבוקסיס, אותו פגש בצד השני כמאמן הפועל ב"ש: "לא כיף כשיש ווינר כזה נגדך", הוא הודה, "אני שמח בשבילו, מאוכזב בשבילנו ומאחל לו הצלחה בהמשך הדרך". האם זה היה מוזר? "בהחלט כן. הוא עשה כאן כברת דרך יפהפיה, עזרנו לו כמו שהוא עזר לנו. עכשיו הוא במקום אחר, ואני מאחל לו את כל הטוב שאפשר".