אחרי חמישה חודשים: ירדן שועה עשוי לחזור להרכב

מאמן חיפה, מרקו בלבול, שוקל לשנות מערך ולפתוח עם החלוץ לצד ניקיטה רוקאביצה במשחק הקרוב מול מ.ס אשדוד. במועדון נזהרים: "הם יבואו לסגור"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.02.20 - 06:29
תחילת כתבה

חמישה חודשים עברו מאז שירדן שועה פתח בהרכב של מכבי חיפה, ועל פי האימונים האחרונים עושה רושם שהמאמן מרקו בלבול שוקל לשנות את המערך ולפתוח עם החלוץ לצידו של ניקיטה רוקאביצה במשחק הקרוב של הירוקים ביום שבת (17:30) נגד מ.ס אשדוד.

"גם אם המערך לא ישתנה, יכול להיות שירדן יקבל את ההזדמנות", אמרו בכרמל. מאז בעיית המשמעת האחרונה שלו והעמדתו לדין, מספרים במועדון כי שועה השתנה והוא מתאמן מצוין, כשגם היחס אליו בהתאם. ב-15 הופעותיו העונה בליגה כבש החלוץ שלושה שערים, כשרק בשלושה משחקים הוא פתח.

מי שלא יתלבש נגד אשדוד הוא דולב חזיזה, ולא מן הנמנע שאם המערך לא ישתנה, רוקאביצה יפתח על חשבונו באגף, בעוד שועה ישחק בשפיץ. בינתיים, ובצל הסאגה סביבו, מוחמד עוואד שב לאימונים עם כולם.

בעניין אחר, בקבוצה אישרו את הידיעה שפורסמה אתמול (שלישי) כאן באתר ערוץ הספורט לפיה רז מאיר ישוב בתוך חודש לאימונים מלאים. המגן, שעבר ניתוח בירך, הצליח להפתיע את כולם ובמועדון מעריכים שבקרוב כבר יוכל לקחת חלק במשחקים.

בלבול זוכר היטב את המשחק הקודם מול אשדוד שהסתיים ב-3:3, הרבה בזכותו של עופרי ארד שכבש שער עמוק בתוך תוספת הזמן. "אשדוד כבר לא יהיו בפלייאוף, אז הם יבואו לסגור, ורן בן שמעון יודע להעמיד קבוצה מאחור", אמרו גורמים בחיפה שרואים את המשחק בי"א כמוקש גדול.