"אם לא ננצח את חיפה, לא מגיע לנו לעלות"

לוי מתכונן לקרב הגדול של בני יהודה. כהן: "נמשיך להילחם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.02.20 - 21:34
תחילת כתבה

בסיומו של משחק לא טוב, בני יהודה לקחה את כל הנקודות: הקבוצה בכתום ניצחה הערב (ראשון) 0:1 על הפועל רעננה, נשארה בתמונת הפלייאוף, וניצחון שלה בסמי עופר מול הפועל חיפה במחזור האחרון של הליגה הסדירה יעלה אותה אל בין שש הראשונות עד סיום העונה. עמית זנטי העניק לה את שער הניצחון, מבישול של רועי בן שמעון הצעיר, והותיר לה על מה לשחק. רעננה, מנגד, מתקרבת לליגה הלאומית.

"זה מהמשחקים בהם אתם לוקח בעיקר את התוצאה", הודה אלישע לוי, מאמן בני יהודה. "אנחנו צריכים ויכולים לשחק טוב יותר. זה היה הסיכוי האחרון לשמור על צ'אנס לפלייאוף, ועמדנו בזה. מקווה שבשבוע הבא נוכל להשלים את המשימה". לוי התייחס גם למאזן המשונה: בששת המשחקים האחרונים הם עם ניצחון, הפסד, ניצחון, הפסד, ניצחון והפסד. "לפי הסטטיסטיקה הזאת", צחק המאמן, "אנחנו מנצחים אותם בליגה ומפסידים בגביע. הפועל חיפה קבוצה טובה, אם לא ננצח - כנראה שפשוט לא מגיע לנו לעלות".

גם כובש שער הניצחון, עמית זנטי, הודה בחולשת המשחק: "לא היה משחק גדול, אבל יש משחקים שצריך לקחת בכוח וזה מה שעשינו". לגבי היחסים עם המאמן החדש אלישע לוי, הוא הודה: "אני עובד קשה ורוצה לשחק כל שמקח, כשאתה עובד קשה יש לך יותר ביטחון, וגם המאמן מקבל ביטחון להעלות אותך להרכב".

מנגד, מאמן הפועל רעננה גל כהן ניסה להסתכל על החצי המלאה של הכוס: "השחקנים השקיעו ורצו", הוא התנחם ברוח הלחימה של שחקניו. "אם נמשיך ברוח הקרב שאפיינה את הקבוצה, אנחנו נעמוד במשימה ונישאר בליגה. אין לי טענה אחת לשחקנים, ואני מוריד את הכובע בפניהם".