"מכל קבוצות התחתית, לכפ"ס מגיע להישאר"

למרות ההפסד לב"ש, דן עזריה אופטימי. מאמן מנטלי יגיע?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.02.20 - 06:41
תחילת כתבה

אחרי שני הפסדי ליגה רצופים, בהפועל כפ"ס רצו לחזור למסלול ובעיקר לברוח עוד קצת להפועל רעננה, נס ציונה וק"ש שמתחתם בטבלה. ההתחלה הייתה נראית מבטיחה, אבל טעויות בהגנה הובילו להפסד נוסף ופער חמש הנקודות מהמקום שמוביל לליגה הלאומית נשמר.

"יש לנו בעיה מנטלית ואי אפשר להתחמק ממנה" אמרו שחקנים בכפ"ס בייאוש מסוים, "אנחנו כבר מובילים ומחזירים קבוצות למשחק ולא בפעם הראשונה העונה". חלק מהשחקנים טענו כי מאמן מנטלי יכול להוות פתרון, אבל נראה שכרגע העניין לא עומד על הפרק.

הקשר דן עזריה שהחל את קריירת הבוגרים שלו בליגה ב' בקריית אונו ועבר לנס ציונה בליגה א' ולהכח עמידר ר"ג בליגה הלאומית, הגשים העונה חלום ילדות לשחק בליגת העל. עזריה שהפך להיות בכפ"ס שחקן משמעותי, סיפר על הדרך הקשה שעבר עד שהגיע למקום בו הוא נמצא בו היום: "עבדתי מאוד קשה כדי להגיע לאן שהגעתי אליו היום" אמר לערוץ הספורט, "אני מרגיש טוב ממשחק למשחק ומרגיש שאני לומד ומשתפר. ליגת העל הייתה החלום שלי ויש לי עוד חלומות. אני לא רוצה לעצור כאן ויש לי עוד הרבה יעדים".

על סיכויי ההישרדות של כפ"ס אמר הקשר: "יש פחד קטן שאחרי שלושה הפסדים כדור השלג הזה יימשך, אבל מהצד השני אני יודע מה אנחנו יכולים לעשות ולאן אנחנו כקבוצה יכולים להגיע. יש לנו צוות מקצועי מצוין שידע לסייע לנו לתקן את הטעויות לקראת המשחק הבא, שהוא גמר גביע עבורנו. דבר אחד בטוח - לכפ"ס מכל קבוצות התחתית מגיע להישאר בליגה".