חשש במכבי מפציעה קשה לאופואדו: "נראה רע"

איביץ' התנצל: "הקללות לא יחזרו". גולסה: "רוצה להישאר"

מערכת אתר ערוץ הספורט  24.02.20 - 22:20
תחילת כתבה

אם למישהו היה ספק, אם התקופה הפחות טובה של מכבי ת"א העלתה איזשהו חשש בקרב האוהדים הצהובים, הערב (שני) הגיעה חותמת נוספת - העיר תל אביב נותרה צהובה. האלופה חגגה עם 0:3 גדול על הפועל ת"א, הגדילה את הפער בפסגה שוב לשש נקודות ואולי אפילו מנעה מהיריבה העירונית את הכרטיס לפלייאוף העליון.

ועדיין, למרות החגיגות בצהוב, היה אירוע אחד שהעיב על הניצחון. צ'יקו אופואדו, שנפצע בדקות הסיום וירד מכר הדשא על אלונקה כשהוא ממרר בבכי, יעבור בדיקת MRI כדי להבין את חומרת פציעתו - כאשר החשש הוא מפציעה ארוכה. "זה לא נראה טוב", הסביר ולדימיר איביץ' במסיבת העיתונאים. "הוא בעט בדשא והרגל שלו חטפה זעזוע לא קל. מחר הוא ייבדק ונראה מה המצב". בנוסף, איתי שכטר סובל מחבלה בקרסול והוא בספק לנתניה.

בהמשך, מאמן הצהובים התייחס לקריאות של שחקניו לעבר הפועל ת"א באימון המסכם: "דיברתי עם השחקנים, מה שקרה באימון לא יחזור שנית. זו הפעם האחרונה שהם שרחים משהו כזה, מצפה מהם להיות מקצוענים על המגרש ומחוצה לו".

"התוצאה בדרבי הקודם שיקרה? הפעם הגיע לנו לנצח בתוצאה הזו, היינו הקבוצה הטובה יותר", המשיך מאמן הצהובים ודיבר על המשחק. "כבר אחרי 5-10 הדקות הראשונות שלטנו במשחק. היו לנו שניים או שלושה מצבים טובים לפני הגול הראשון, הם נשארו בעשרה שחקנים ובאופן נורמלי, משם זה היה קל יותר. מהחצי השני הייתי פחות מרוצה. אמנם כבשנו, אבל היו חלקים בהם איבדנו ביטחון ללא סיבה".

"זה קורה לכל הקבוצות, כולן מאבדות ביטחון מדי פעם - אבל החזרנו אותו לעצמנו", המשיך מאמן הצהובים. "הבעיה היחידה היא שאולי לא יצרנו המון מצבים, נדבר על זה וננתח את זה. גולסה? הוא חזר מפציעה ועזר לנו המון. הוא צריך להמשיך ככה, אבל כולנו שמחים בשבילו".

איביץ' המשיך והתייחס למירוץ האליפות, שקיבל תנופה בדמות הגדלת ההפרש חזרה לשש נקודות: "אנחנו משחקים עם המון לחץ עוד מתחילת הסיבוב הראשון כי אנחנו מכבי ת"א. אנחנו מתכוננים ממשחק למשחק, זה משהו שהנחלתי ביום הראשון שלי פה וזה יימשך עד יומי האחרון פה. אני רוצה שכולם יהיו מחויבים. חשוב שנסיים ראשונים, אבל יהיו בפלייאוף שש קבוצות חזקות. יש לנו עוד משחק חשוב מול נתניה, צריך לחשוב קודם על סיום הסיבוב".

אייל גולסה, אחד ממצטייני הדרבי ומי שרשום על קאמבק נהדר למגרשים, היה במוקד בסיום. "אני שמח מאוד לכבוש בדרבי, אין יותר כיף מזה", סיפר כובש השער השני. "אני חושב שכולם רואים כמה אני נהנה במכבי, אני מקווה מאוד שאמשיך פה. אני רוצה להיות שחקן של מכבי ת"א בעונה הבאה, אבל כרגע יותר חשוב להתרכז במאבק האליפות".

"הפציעות מאחוריי, אני שומר על עצמי ועובד קשה בשביל המקום בו אני נמצא - אבל אי אפשר לדעת מה יקרה מחר", המשיך גולסה. "הפציעה הזו הטרידה אותי, אבל אני חושב שחזרתי טוב יותר. עבדתי קשה כדי להגיע לרמה הזאת. איביץ' דורש ממני הרבה דברים, הגנתית והתקפית. אני מנסה לעשות את זה הכי טוב שאפשר. הגול? אי אפשר להסביר את זה".

בנוסף, גולסה נשאל על משחק הנבחרת בסקוטלנד ועל הרצון לקבל זימון: "אני אשמח להיות שם איתם, אבל יש מאמן והוא זה שייקבל את ההחלטה. אני כבר אמרתי, אני מאוד רוצה להיות בנבחרת".