בלבול על עתידו: "זה ביני לבין המועדון ויעקב שחר"

מאמן מכבי חיפה התייחס לעתידו לפני הפועל באר שבע: "זה עניין אישי. כשיהיה מה להודיע, נודיע". על היריבה מבירת הנגב אמר: "זו קבוצה שתהיה חזקה בפלייאוף העליון"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.02.20 - 15:58

תגיות: מכבי חיפה

תחילת כתבה

מכבי חיפה מתכוננת לקראת שבוע עמוס במיוחד, בו מחכה לה מפגש כפול עם הפועל באר שבע. ביום ראשון במסגרת מחזור הסיום של הליגה הסדירה, וביום רביעי ברבע גמר גביע המדינה.

"כבר שיחקנו נגד קבוצות גדולות"אמר מרקו בלבול במסיבת העיתונאים לקראת יום ראשון. "יהיו לנו עוד הרבה פעמים. אלה תמיד משחקים חזקים ובקצב גבוה. ב"ש בכושר טוב עם סגל איכותי ועמוק מאוד. נצטרך לבוא מאוד ממוקדים, שתי קבוצות ירצו לשחק כדורגל ולנצח ונצטרך להיות טובים".

המאמן הירוק נשאל על העונה הבאה ואם יישאר בתפקידו, אך השיב כהרגלו: "אני חושב שזה עניין אישי. זה ביני לבין המועדון ויענקלה לשחר. כשיהיה מה להודיע, נודיע".

למרות הסגל הקצר, המאמן לא חושב שקבוצתו תתקשה לעמוד בשבוע העמוס:"אני חושב שהשחקנים יכולים לשחק 90 דקות ועוד 120 אם יצטרכו ביום רביעי. לא תהיה בעיה פיזית ואני חושב שהם יכולים לעשות את זה בצורה טובה".

"אני והצוות כל הזמן מתכוננים בצורה הכי טובה למשחקים", התייחס המאמן להכנות. "קשה בכל משחק והפלייאוף יהיה חזק מאוד. והמשחק הקרוב הוא נגד קבוצה שתהיה חזקה בפלייאוף ואנחנו מסתכלים רק על יום ראשון ולא על שום דבר אחר. אנחנו צריכים להיות אינטנסייביים, חדים, וממוקדים. כולם רוצים לנצח ולתת את ה-100 אחוז שלהם. אנחנו צריכים להסתכל רק על מכבי חיפה. אף אחד לא יעשה לנו את העבודה, צריכים לשחק את המשחק שלנו".

על המשחק האחרון נגד אשדוד, בו מכבי חיפה איבדה יתרון אך ניצחה 1:2, בלבול אמר: "אני חושב שצריך לזכור ששיחקנו נגד קבוצה שחזקה בבית והיה לה סיכוי להיכנס לפלייאוף. במחצית הראשונה שיחקנו מצוין, שלטנו והגענו למצבים, אבל אפשרנו להם הישאר בחיים במקום לגמור את המשחק. לא מכיר קבוצה שמשחקת 90 דקות באותו קצב. צריכים לגלות יותר יציבות, אבל השחקנים ידעו לשמור על הניצחון שהיה חשוב מאוד".

המאמן התייחס גם לביקורות על ניהול המשחק שלו: "אני שומע אתכם כמעט בכל שבוע מדברים על החילופים. ההתנהלות בסדר גמור, כולם רוצים לשחק ומי שלא רוצה לשחק לא נמצא במקצוע הנכון. והיום לשחקני ספסל שנכנסים יש אחריות גדולה כי הם מסיימים את המשחק. אני מרוצה מההתנהלות שלהם. מה שהביא את מכבי חיפה להבקיע כל כך הרבה שערים, להוביל את הליגה במצבים ולעשות נקודות באחוזים גבוהים זה רק זה שאנחנו משחקים קבוצתי. יעיל, פשוט וטוב. כולם עושים הגנה והתקפה, וזה הכוח של מכבי חיפה".