סילבס מאושר מהתיקו: "כץ תמיד האמין בי"

הפועל חיפה חגגה בסיום. ורמוט המאוכזב ירד לחדר ההלבשה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.02.20 - 22:11
תחילת כתבה

0:0 מול בני יהודה הספיק להפועל חיפה לשחזר את ההישג מ-2017/18 ולשוב לפלייאוף העליון. בקבוצה של חיים סילבס נרשמה שמחה אדירה מהעלייה לפלייאוף העליון והאדומים חגגו דקות ארוכות לאחר שריקת הסיום.

בתום המשחק חיים סילבס נשמע נרגש מההישג המשמעותי של הקבוצה: "אני שמח כי זה נותן סימן קריאה גדול לשנה מאוד קשה, ארוכה, מטלטלת. אולי יכולנו לעשות יותר בהתקפה ולהגדיל את הרייטינג של המשחק אבל העיקר זה התוצאה. מגיע לאוהדים וליואב תודה רבה שתמכו בנו עד הסוף. כשכולם חשבו שאני צריך ללכת הביתה יואב הצהיר שאני אמשיך בקבוצה. השגנו את המטרה שהצבנו לעצמנו, אין מאושר כמוני".

למרות ההישג של האדומים, לא כולם מרוצים בקבוצה. בסיום המשחק נרשמה תקרית שלילית אצל הפועל חיפה. גילי ורמוט שלא זוכה לקרדיט גדול בתקופה האחרונה, נכנס דקות בודדות לשריקת הסיום ונראה מדוכדך בתום המשחק. הקשר לא חגג עם שחקני הקבוצה וירד לחדר ההלבשה במהרה.

בנוסף למאמן הקבוצה גם הקפטן התייחס לשמחה שבעלייה לפלייאוף. עדן בן בסט: "הרבה מתח ולחץ השתחררו. זה היה המשחק הכי חשוב העונה, מי שמנצחת עולה ובסופו של דבר עשינו את שלנו. גילינו הרבה לב על המגרש, שמחה אדירה עבורנו ועבור האוהדים. מבחינה אישית אני רוצה לזכות בתואר מלך השערים של כל הזמנים של במועדון. אני מאמין שנעשה חיים קשים לכל הקבוצות בפלייאוף העליון".

מנגד, מאמן הכתומים אלישע לוי היה מאוכזב מאוד וביקר על האופן שבו חיים סילבס בחר לשחק: "הפועל חיפה הלכה אחורה ולא הצלחנו לפצח את ההגנה שלה. לצערנו, לא היינו תלויים בעצמנו. השחקנים היו אינטנסיביים ונתנו הכול עד הסוף אבל זה לא הספיק. זה הכדורגל, ממשיכים הלאה, יש משחק חשוב ברבע גמר הגביע. לא קיבלנו החלטות נכונות בחלק האחרון של המגרש".