זנטי: "איך נעלה לפלייאוף אם לא פתחתי?"

חלוץ בני יהודה סינן לעבר אלישע לוי, שלא שמע את הדברים

תומר לוי
תומר לוי  01.03.20 - 11:27
תחילת כתבה

אכזבה גדולה בבני יהודה שהייתה רחוקה שער אחד מכניסה לפלייאוף העליון. הכתומים שהיו תלויים בעצמם מול הפועל חיפה, לא הצליחו להשיג את הניצחון וסיימו ב-0:0 מאכזב במשחק שנעל את הליגה הסדירה.

עמית זנטי שעלה מהספסל בדקה ה-46, נראה עצבני בסיום ובירידה לחדרי ההלבשה פלט: "איך הוא רוצה לעלות לפלייאוף אם הוא לא נותן לי לפתוח?", כשהדברים כמובן נאמרו על המאמן אלישע לוי. המאמן עצמו נשאל האם שמע את הדברים, אך הגיב שלא ואם הדבר אכן קרה הוא יטופל בתוך המועדון.

דור ג'אן הגיב לתיקו המאכזב: "ברור שתחושות לא נעימות, זה היה תלוי בנו - ניצחון ופלייאוף עליון. יש תסכול, זה משהו שלקחנו בחשבון אבל העונה לא נגמרה כי יש גביע וגם בפלייאוף התחתון ננסה לעשות דברים טובים יותר. קבלת ההחלטות שלנו הייתה יכולה להיות יותר טובה, זה משהו שמלווה אותנו מפתיחת העונה. אי אפשר להשוות את ההישגים לעונה שעברה כי אלה לא אותם שחקנים".

כעת, בבני יהודה מתרכזים ברבע גמר הגביע ביום שלישי, שם יפגשו פעם נוספת את הפועל חיפה במטרה שהפעם תצא הקבוצה עם ידה על העליונה. אלישע לוי צפוי לערוך שינויים בהרכב לקראת המשחק.

בנושא אחר, תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, החליט להעמיד את בני יהודה לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים. לפי דוח השופט, בדקה ה-2 הודלק רימון עשן מיציע המאוכלס ע"י אוהדי בני יהודה.