הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חשש בכפ"ס מצניחה בקהל, רייכרט בספק

הירוקים מול בני יהוודה בפלייאוף. קיזיטו ואטנדה ישובו

גיל לוין
גיל לוין  11.03.20 - 09:36

תחתית ליגת העל בוערת, והפועל כפר סבא ומאמנה הטרי עמיר תורג'מן, שרחוקים 5 נקודות בלבד מהקו האדום, נערכים לקראת פתיחת הפלייאוף התחתון בשבת הקרובה. במשחק הראשון שלהם הם יפגשו את בני יהודה באצטדיון בלומפילד, וחוששים מיציעים ריקים בצל התפשטות הקורונה.

אין ספק שהניצחון המשכנע 0:3 על הפועל רעננה במחזור הסיום של העונה הסדירה הוסיף הרבה מאוד ביטחון לעולה החדשה, בעיקר בגזרת הקהל כשהגיעו כ-1,200 אוהדים לתמוך בקבוצה במשחק הביתי - מספר גבוה במיוחד לעונה זו.

נכון לרגע זה מגבלת ההתכנסות באצטדיונים אמנם עומדת על 2,000 אוהדים, מספר שלא אמור להטריד את המועדון הירוק. אולם בכפר סבא חוששים כי בצל הווירוס המשתולל - היציע הירוק שהציג מגמת עליה באחרונה, יישאר ריק. "אנשים חוששים לצאת מהבית. זאת תהיה מכה מנטאלית וכלכלית לקבוצה", סיפר גורם במועדון.

בינתיים, תורג'מן ינסה להתנחם בבשורות הטובות, כשקיזיטו מתאושש מהפציעה בשריר הארבע ראשי ועשוי לשוב לסגל לאחר יותר מחודש ימים. כמו כן, המאמן ייהנה גם מסודיק אטנדה, שנעדר בשני המחזורים האחרונים בשל הרחקות ועתיד לשוב למרכז ההגנה על מקומו של ג'ניה ברקמן. מנגד, קיים ספק גדול לגבי כשירותו של בן רייכרט, שקרע גיד בכתף וסובל מכאבים.