הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עד הודעה חדשה: משחקי ליגת העל ייערכו ללא קהל

אחרי ההנחיות החדשות, לפיהן נאסר על התכנסיות עם מעל 100 איש, מסרה המנהלת כי כל המשחקים בליגות המקצועניות יימשכו בלי צופים. כלפון: "מקווים שהמצב ישתפר במהרה"

תומר לוי
תומר לוי  11.03.20 - 19:34

תגיות: ליגת העל

זה עמד באוויר - והערב (רביעי) הפך רשמי: בעקבות ההחמרה בישראל של התפרצות נגיף הקורונה, משחקי הליגות המקצועניות בכדורגל, קרי ליגת העל והליגה הלאומית, ייערכו עד להודעה חדשה ללא נוכחות קהל. כך הודיעה רשמית מנהלת הליגה.

זמן קצר לפני הודעת המנהלת, פנה ראש הממשלה בנימין נתניהו לאזרחי ישראל וסיפר על ההנחיות החדשות מצד משרד הבריאות. לפיהן, נאסר לערוך התקהליות עם למעלה מ-100 איש. בעקבות כך, כמובן, הוחלט להמשיך את משחקי הכדורגל בישראל מול יציעים ריקים.

יו"ר המנהלת ארז כלפון מסר: "אנו מצטערים על שינוי הסטטוס באופן תכוף ועל הפגיעה בשגרה. בימים קשים אלו על כולנו, אזרחי המדינה כולה להיות קשובים להנחיות משרד הבריאות על מנת לשמור על שלום הציבור. אנו מייחלים כי אוהדי הכדורגל יוכלו לשוב למגרשים ולשגרה בכלל מהר ככל שניתן. משחקי הכדורגל בליגות המקצועניות ימשכו ואנו מקווים כי אוהדי הכדורגל שרבים מהם נמצאים בבידוד יוכלו לצפות בשידורי המשחקים של קבוצתם האהובה".

אנו ממשיכים להיות בקשר רציף עם משרד הבריאות ומקבלים בהבנה את ההנחיות המקצועיות אשר נועדו לשמור על הציבור ועל כל העוסקים במלאכה. אנו מקווים כי המצב ישתפר במהרה ומבטיחים לעדכן את אוהדי הכדורגל בכל התפתחות".