חוגג נכנס לבידוד: "לוקח אחריות כאזרח שומר חוק"

הבעלים של בית"ר ירושלים בא במגע עם חולה קורונה ונאלץ לבודד את עצמו. "אני אמשיך בפעילות השוטפת גם ממקום מגוריי", מסר בהודעה רשמית. הביע התנגדות להגדלת הליגה

תומר לוי
תומר לוי  16.03.20 - 18:32
תחילת כתבה

אחרי ששני שחקני מכבי תל אביב נכנסו לבידוד, מגפת הקורונה משפיעה גם על בית"ר ירושלים. בעלי הקבוצה, משה חוגג, נכנס היום (שני) לבידוד לאחר שהתברר כי חבר איתו שהה ביום שישי האחרון התגלה כחולה קורונה. חוגג עצמו לא יצא מביתו מאותו היום לכן לא נחשף לציבור.

חוגג עצמו הודיע לאחר הכניסה לבידוד: ״אני לוקח אחריות כמו כל אדם שומר חוק במדינה ומתחיל תקופה שבה אהיה בבידוד. בני משפחתי ישהו גם כן לצידי בתקווה כי נעבור את הימים הקרובים בשלום. יש לציין כי אמשיך בפעילות השוטפת שלי גם ממקום מגוריי בתקווה לימים טובים יותר״.

למרות הכל, בבית"ר ירושלים ממשיכים לנסות ולנהל שגרהולאחר שאתמול הודיעה הקבוצה כי לא תשוב בשלב זה לאימונים, היום הסבירו את ההחלטה: "גם כך היינו אמורים להיות כרגע בתוך פגרת הנבחרת, ולכן העדפנו להמשיך עם ימי המנוחה. בהמשך? נפעל בהתאם להוראות שנקבל".

בכל מקרה, חוגג הבהיר כי יתנגד להגדלת הליגה, במידה ומשחקי הליגה לא יתחדשו כסדרם. הדיון על כך התנהל בהתאחדות לכדורגל ובמנהלת, לאור חוסר הוודאות והאפשרות הסבירה לפיה הליגה לא תחודש לאחר הפגרה הכפויה שנוצרה בעקבות הוראות משרד הבריאות.

הקשר עלי מוחמד לא ישתתף עם נבחרתו, ניז'ר, במשחקים שהיו אמורים להיערך במסגרת מוקדמות אליפות אפריקה, לאחר שהם נדחו. בכל מקרה ובלי קשר, בבית"ר הודיעו לו כי לא ייצא למשחקים, בשל מכתב מיוחד שקיבלו מפיפ"א המאשר להם לעשות זאת.