"כל עוד אני הבעלים, בני יהודה תשרוד"

אברמוב צופה קריסה של קבוצות ומדגיש: "המועדון צריך אבא"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.03.20 - 22:28
תחילת כתבה

בתקופה הנוכחית בה אין כדורגל וכרגע לא ידוע גם מתי יחזור, מי שבטוח שהמצב לא יפגע בענף לטווח הארוך הוא הבעלים של בני יהודה, ברק אברמוב, שהתראיין הערב (שלישי) ל"מגרש פתוח". למרות זאת, הוא כן הזהיר מפני קריסה כלכלית של חלק מהמועדונים: "הכדורגל הישראלי זה דבר גדול. יש קבוצות שיכולות לשרוד ויש כאלו שלדעתי יהיה להן מאוד קשה לשרוד. במקרה שלנו, כל עוד אני אהיה הבעלים של בני יהודה, הקבוצה תעבור את המשבר".

הבעלים של המועדון הסביר מדוע המהלך הכלכלי שביצע במצב שנוצר הוא הרע במיעוטו. אברמוב שקבע קיצוץ כולל של 20 אחוז מהמשכורות, הסביר שתנאי לא פחות חשוב מכך שהחליט לא להוציא את השחקנים לחופשה ללא תשלום הוא עצם נכונותם להבין את הסיטואציה הבעייתית שנוצרה.

"כששאלו אותי מהו סוד הקסם של ההצלחה של בני יהודה בשנים האחרונות, אמרתי להם שהמועדון הזה הוא כמו משפחה. במשפחה מודדים אותך לא רק ברגעים טובים כשיש הצלחות אלא גם כשיש רגעים פחות טובים וכשצריך אותך. אני חושב שהיום משפחת בני יהודה צריכה אותי כאב".

למרות ההצלחה עם השחקנים, אברמוב התייחס גן לכך שנתקל בלא מעט גלי מחאה של אוהדים בעונה החולפת. הבעלים טען שגם לאור המצב הנוכחי לא הכל השתנה: "יש קומץ של אוהדים שלא אוהב אותי, אבל רוב אוהדי בני יהודה ואוהדי כדורגל בכלל בישראל מאוד מעריכים את מה שאני עושה".

אברמוב סיכם באופן מאוד ברור לגבי איך הוא תופס את הפרק של עד כה כבעלים של נבי יהודה: "אותי לימדו כשנכנסתי לכדורגל שעם התוצאות אי אפשר להתווכח. מבחן התוצאה הוא המבחן האמיתי ואני חושב שהצלחתי מעל ומעבר. אם זה ניהול המועדון ואם זה בהצלחות על המגרש".