כמה כסף שחקני באר שבע יפסידו במתווה שהוצע?

מבן שהר ועד מיגל ויטור. המספרים נחשפים: השלכות הצעתה של אלונה ברקת לקיצוץ של 30% יובילו לכך שחלק מהמשתכרים יפסידו מאות אלפי שקלים. ומה עם המושאלים?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.03.20 - 14:57
תחילת כתבה

סערה בהפועל ב"ש: אחרי מתווה החירום שהוצע על ידי אלונה ברקת לשחקנים, אין הסכמה בין הצדדים. הבעלים רוצה לקצץ כ-30%, בעוד עבור השחקנים שמפרנסים משפחות ותכננו את חייהם על פי אותה משכורת, מסרבים להיפגע משמעותית.

אז עד כמה השחקנים באמת ייפגעו כתוצאה מהמתווה שהוצע להם, המספרים נחשפים כעת. בכיר המשתכרים, בן שהר, שאשתקד חתם על חוזה חדש וארוך טווח, יפסיד כ-700 אלף ש"ח כתוצאה מהקיצוץ. שחקנים בכירים אחרים כמו מרוואן קבהא, לואי טאהא, מיגל ויטור, ארנסטס שטקוס ונייג'ל האלסביינק יפסידו כחצי מיליון שקלים, בעוד דוד קלטינס, אורן ביטון ובן ביטון יאבדו כ-400 אלף ש"ח מהשכר אותו אמורים היה לקבל בחוזה המקורי.

דויד סימאו, אלטון אקולטסה וז'וסואה אינם מחזיקים בחוזה לעונה הבאה, וגם הם יסרבו לחתום לקיצוץ בקבוצה בה הם כלל לא בטוח ימשיכו.

במקביל, המנכ"ל אסי רחמים הודיע לרביעיית השחקנים שנכחה בפגישה, כי הוא ידאג ליידע גם את המושאלים שצפויים לחזור לעונה הבאה, בהם אריאל הרוש, קווין טאפוקו, עמראן אלקרינאווי ודור אלו. גם הם, אינם צפויים לתת אור ירוק למהלך של בעלת הבית.