אלמוג כהן: "לא הוגן לקבוע אלופה ויורדות"

קפטן נתניה מדבר על הקיצוץ בשכר, עתיד הליגה ויואב כץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.03.20 - 22:56
תחילת כתבה

מכבי נתניה צופה מהצד במלחמת השכר בין חלק מהשחקנים לבעלי הקבוצות בליגה העל. שחקני היהלומים סיכמו עם הבעלים, אייל סגל, על קיצוץ של 50% משכרם ואחד הנפגעים העיקריים מכך (בשל שכרו הגבוה) הוא קפטן הקבוצה, אלמוג כהן. הקשר התראיין הערב (חמישי) לחדשות הספורט והתייחס לעתיד הליגה בצל הקורונה ולהשלכות הנגיף.

"אלו ימים לא קלים, אני מנסה לשמור על כושר ככל שאפשר ועל אופטימיות", אמר כהן והתייחס לקיצוץ השכר עד סוף העונה, "זה עניין לא פשוט. בסופו של דבר יש בעלים לקבוצות שמפסידים עשרות מיליוני שקלים, אבל אם השחקנים מצליחים להגיע להבנות עם הבעלים אז אני חושב שזה המצב האידיאלי. יש לנו מערכת יחסים מאוד טובה עם המנכ"ל ניב גולדשטיין ואני שמח שכולנו יצאנו שמחים עם מה שהשגנו".

"אני חושב שחל"ת זו אופציה גרועה לכולם", המשיך קפטן נתניה, "בוא נגיד ששום שחקן לא רוצה לקבל חל"ת מכל מיני סיבות. כמו כן,  אני לא יכול לבוא בטענות לשחקני הפועל חיפה. אני רואה איך יואב כץ מתנהל איתם ואיך הוא מתנהג ומדבר אליהם, אז ליבי איתם".

כמו כן, כהן מתנגד להכתרת אלופה ויורדות אם עונת 2019-20 תסתיים: "זה קשה, הסיטואציה מאוד מורכבת. כי לקבל אליפות כשעוד לא שיחקת את כל המשחקים, במיוחד בפלייאוף העליון, זה לא פייר. וגם לקבוע את היורדות לפני הסוף זה לא הוגן. המצב מאוד מסובך ואני מקווה שהליגה תחזור כמו שאומרים באמצע או סוף מאי".

על הודעת העזיבה של סגל אמר כהן: "אני לא חושש. יש לנו מועדון מסודר שמתנהל בצורה מאוד מאוד טובה. אני לא יודע אם החלטתו של אייל סופית, אבל אנחנו המועדון הראשון שסיכם על התנאים ללא חל"ת. השחקנים הראו רצון לבוא לקראתו, זה צעד שיכול להראות לו שאנחנו מאוד רוצים שהוא יישאר. אני לא חושב שזו החלטה סופית ובטוח שתהיה פה קבוצה חזקה שתיתן הכל על המגרש".