"ברקת חיפשה סיבות לברוח. הסכמנו לקיצוץ"

שחקנים בב"ש זועמים: "זה לא אמין". דנילוביץ': "זו החלטה סופית ולא ניתנת לשינוי"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.03.20 - 15:48
תחילת כתבה

לכל פעולה יש תגובה. הסערה בהפועל באר שבע לא נרגעת - היא בעצם רק התחילה. אחרי שאלונה ברקת הודיעה בצורה דרמטית היום (ראשון) שהיא העבירה את זכויות הניהול ובעצם עוזבת את המועדון, השחקנים כעת מעבירים אצבע מאשימה לכיוונה.

"די ברור שהגברת חיפשה את ההזדמנות לברוח, וכעת מאשימה את השחקנים שבניגוד למה שכתבה, כן הסכימו לקיצוץ גדול מאוד ורק רצו להיפגש ולדבר איתה. זו לא התנהלות רצינית ולא אמינה", אמרו השחקנים בקבוצה מבירת הנגב.

כזכור, בב"ש נוצר מצב של סכסוך בין השחקנים לבעלים על רקע משבר נגיף הקורונה, שכן השחקנים לא הסכימו לטענת הנהלת המועדון לקצץ בשכרם על מנת לעזור להקל על המכה הכלכלית שתיווצר בעתיד. בהודעה שהבעלים פרסמה בעמוד האינסטגרם הרשמי של המועדון, היא כתבה שהעזיבה נובעת ממשבר אמון ומכך שהשחקנים "לא הותירו לי ברירה". כעת הגיעה התגובה, ונראה שמלחמת הגרסאות רק תימשך.

ראש עיריית ב"ש, רוביק דנילוביץ', מסר: "לפני כשעה, הופתעתי מאוד לקבל טלפון מנשיאת מועדון הכדורגל הפועל באר שבע אלונה ברקת, שהודיעה לי על העברת הקבוצה לאחריותו של נאמן, זאת לאחר שלדבריה עשתה כל מאמץ לקדם תוכנית הבראה למועדון (בעקבות המשבר הכלכלי העולמי הקשה, שפוקד אותנו)".

"לטענתה, לא זכתה לשיתוף פעולה מצד השחקנים. הצעתי את עזרתי בגישור בין הצדדים, אך לצערי נמסר לי שההחלטה שהתקבלה היא סופית ולא ניתנת לשינוי. צר לי מאוד על כך ועצוב לי. נצטרך, מיד לכשיחלוף משבר הקורונה, לבחון את ההשלכות לכך. כרגע, כולנו עסוקים בהצלת חיי אדם".

יו"ר המנהלת, ארז כלפון, אמר: "הצטערתי מאוד לשמוע את ההודעה של מועדון הכדורגל הפועל ב"ש על עזיבתה של אלונה ברקת. זו אבידה גדולה לכדורגל הישראלי ולהפועל ב"ש, במיוחד לאחר שהצעידה את המועדון להישגים ספורטיביים גדולים. כל העולם עובר כרגע משבר כלכלי בריאותי גדול, וראוי היה שהשחקנים היו מאמצים את התוכנית שפרסמה אלונה להצלת המועדון. אני מתכוון לעשות כל שביכולתי על מנת שתחזור בה מהחלטתה".