שחקני הפועל ת"א חתמו על מתווה הקיצוץ

יפרדו מ-50% משכרם. בוזגלו: "לרגע לא אמרנו שלא נקצץ"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  02.04.20 - 17:15
תחילת כתבה

תמה הסאגה. שחקני הפועל תל אביב חתמו היום (חמישי) על מתווה הקיצוץ בשכרם בעקבות מגיפת הקורונה. חלקם הגדול אף הגיע למתחם חודורוב על מנת לחתום על המסמך, בעוד אחרים עשו זאת דרך המחשב.

כידוע, הבעלים והשחקנים, אותם ייצג עורך הדין רועי רוזן, הגיעו להבנות לגבי המתווה כבר לפני יומיים. לפיו, השחקנים יקצצו 50 אחוז משכר הברוטו שלהם עד חודש מאי. אם הליגה תשוב עם משחקים עם קהל, כל שחקן יחזור לשכר שלו, ואם הליגה תשוב ללא קהל ביציעים השחקנים יקבלו רק מחצית משכרם.

בהודעה הרשמית של המועדון נמסר: "אנחנו לא יכולים להגיד שזו סיטואציה משמחת, רצינו להימנע מכך וקיווינו שמדובר במשבר חולף. לאחר מספר שיחות, כל הצדדים הבינו שפשוט אין ברירה - ונרתמו לכך שנצליח להגיע למתווה שמקובל על כולם". אגב, חשוב לציין שהקיצוץ לא חל על שחקנים צעירים וכאלה שמרוויחים משכורות חייל. הזרים לעומת זאת, גם קיצצו בשכרם.

כמו כן, מאור בוזגלו, כתב ברשתות החברתיות בשם שאר השחקנים: "לאף אחד מאיתנו זה לא פשוט לעמוד בסיטואציה הזו. חשוב שכולם ידעו שמהרגע הראשון רצינו לבוא לטובת המועדון והבנו את המצב. לרגע לא אמרנו שלא נקצץ בשכר, אבל רצינו להבין איך זה הולך להתבצע ולא לקחת החלטה בפזיזות. שכרנו איש מקצוע בכדי שיוכל להתנהל מול המועדון ויסביר לנו את ההשלכות, מכיוון שלכל שחקן יש תנאים שונים".

"בסופו של דבר הכל בא על מקומו בשלום, בכבוד הדדי וברוח טובה", המשיך בוזגלו, "אנחנו שמחים שהסאגה הזאת מאחורינו. העונה שלנו נקטעה רגע לפני השיא, כשאנחנו בחצי גמר הגביע ובפלייאוף העליון. כולנו מקווים שנצליח לחזור במהרה למגרשים, לשמח את האוהדים ולעשות את מה שאנחנו אוהבים יותר מכל - לשחק כדורגל. מאחלים בריאות לכולם ומתגעגעים אליכם".