הסוגיה נפתרה: נחתם מתווה הקיצוץ בבית"ר

כפי שפורסם כאן לראשונה, מדובר על 25% עד סוף עונת 20/21

תומר לוי
תומר לוי  02.04.20 - 22:17
תחילת כתבה

עוד סוגיה בכדורגל הישראלי מאחורינו: בית"ר ירושלים הודיעה הערב (חמישי) באופן רשמי כי הושלמו חתימותיהם של שחקני הקבוצה על מתווה הקיצוץ בשכר, בעקבות משבר וירוס הקורונה, שיצר גם משבר כלכלי חמור בכל המשק. למעשה, ליוי גארסיה היה השחקן האחרון לחתום על המתווה ובכך הושלמה המשימה של הבעלים משה חוגג.

כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, הקיצוץ יהיה בשיעור של 25 אחוזים. המתווה מדבר על קיצוץ כבר ממשכורת חודש מארס ועד לסיום עונת המשחקים הבאה. השחקנים ועובדי המועדון, אשר לא נמנים על בעלי המשכורות הגבוהות, ספגו קיצוץ נמוך יותר. כמו כן, חלק מעובדי המנהלה הוצאו לחופשה ללא תשלום.

משה חוגג מסר בהודעה הרשמית: "האור היחיד בקצה מנהרת הקורונה הוא ההבנה והעבודה המשותפת של כל חלקי המועדון בהליך הקיצוץ. מדובר בהתנהלות מעוררת כבוד והערכה שמעידה על כך שנבנה כאן מועדון עם בסיס מוצק ואיתן. מי ייתן ונעבור את המשבר בבריאות טובה ואיתנה, ונחזור לדבר שאנחנו כל כך אוהבים".

כזכור, הימים האחרונים היו סוערים יחסית בבית"ר ירושלים על רקע סוגיית הקיצוץ בשכר, כאשר תחילה אנטואן קונטה ופרדי פלומן סירבו לחתום על המתווה. השניים התרצו בסופו של דבר, כאשר מי שתיווך בינם לבין המועדון היה נציגו של קונטה, פרנק בלחסן. בכל מקרה, בבית"ר מתכננים למכור את שני השחקנים בקיץ הקרוב.