מכבי ת"א הגיעה להבנות עם שחקניה על קיצוץ

מיכה: "קיימנו פגישה ברוח טובה". השכר יופחת ב-50%

תומר לוי
תומר לוי  03.04.20 - 20:59
תחילת כתבה

מכבי מכבי תל אביב סיכמה עם שחקניה על מתווה לקיצוץ בשכרם בעקבות נגיף הקורונה. הקפטן הקבוצה, דור מיכה, הודיע היום שפגישה שהתקיימה היום בין השחקנים להנהלה, הצדדים הגיעו להבנות בנושא.

בפוסט שפרסם ברשתות החברתיות, כתב הקשר: "אנו נציגי השחקנים, רוצים להתייחס למצב הנוכחי של המועדון: קיימנו היום פגישה עם הנהלת הקבוצה והגענו להבנות ברוח טובה. השחקנים רוצים לסייע למועדון להתגבר על התקופה הקשה שפגעה במשק כולו. הסכמנו לויתורים ניכרים לטובת המועדון וכמו כן אנו משתתפים בפעיליות התנדבות שונות על מנת לסייע לחברה כולה. מאחלים לעם ישראל בריאות ושלווה בתקופה קשה זו".

כזכור, מתווה הקיצוץ של הבעלים מיץ' גולדהאר, שממנו הוא לא הסכים לזוז, עמד על 50%, ואם העונה תחודש תחודש בסופו של דבר, הוא יופחת ל-40%. כרגע מדובר על קיצוץ בעונה הנוכחית, אך ההערכה היא שצפוי קיצוץ גם בעונה הבאה, על אף שכרגע לא ברור בכמה אחוזים מדובר.

לאחר שהשחקנים הישראלים הבינו שגולדהאר לא מתכוון לזוז מעמדתו, הם הסכימו למתווה שלו, בעוד הזרים עדיין לא החזירו תשובה. ההערכה היא ששחקנים שמסיימים את חוזיהם יקצצו, ומי שלא יהיה מוכן לכך, קרוב לוודאי שחוזהו לא יחודש.