"לא אידיאלי": האימונים החדשים של בית"ר

המועדון מהבירה יערוך אימון יומי משותף דרך אפליקציה

תומר לוי
תומר לוי  05.04.20 - 13:35
תחילת כתבה

שחקני בית"ר ירושלים חזרו לשגרת האימונים המשותפים היומיים, כשהצוות המקצועי קבע כי מהיום (ראשון), בכל יום, יתקיים אימון של הקבוצה דרך אפליקציית ZOOM. בשעה 11:00 התייצבה כל הקבוצה לאימון שהועבר על ידי מאמן הכושר, טלמו דה אנדרס, והפיזיותרפיסט עמי מלכה.

הצוות הורה לשחקנים לקיים עוד אימונים פרט לאימונים שיועברו, ולקיים את שאר האימונים בהתאם לתוכנית האישית שנבנתה לכל אחד על ידי מאמן הכושר.

כל הצוות המקצועי הצטרף לאימון, כשמי שפתח אותו היה המאמן, רוני לוי, שאמר: "בוקר טוב ושבוע טוב לכולם, אלה ימים לא נעימים וקשים לכולם. חשוב לנו לעשות כמה אימונים ביחד, ונשתדל לעשות את המקסימום. ברור שזה לא אידיאלי, ואני גם בטוח שכולכם מתאמנים בנפרד. נעשה את זה כל יום. מקווה שנחזור מהר. טלמו דה אנדרס ידריך אתכם ונשתדל להשתדרג כל יום. אני מאחל אימון נעים לכולם". באימון צפו, פרט למאמן, גם המנהל המקצועי, יוסי בניון, עוזר המאמן חיים שבו, ומאמן השוערים משה בן דוד.

בשלב זה עברו השחקנים לידיו של טלמו, שהחל עם חימום דינמי, לאחר מכן עברו השחקנים לאימון של חלק משרירי הליבה (פלאנק קדימה ולצדדים, כפיפות בטן, הרמות אגן ותרגיל שחיין של הרמת יד ורגל נגדית בשכיבה על הבטן). האימון נמשך עם תרגילים נוספים של טלמו, שעבדו על אירובי וכללו תרגילים דינאמיים וקורדינאציה.

לאחר מכן, חזרו השחקנים לתרגילי כוח אותם העביר מלכה, ומשם לכוח רגליים. האימון הסתיים בתרגילי שחרור וסיכום של המאמן שהוסיף: "אני שמח מאוד על מה שעשינו. צריך להתרגל לשגרה החדשה, ואין לי ספק שאנחנו נשתפר מיום ליום". במהלך האימון, איתגר לוי את השחקנים לעבוד קשה יותר ואף הוסיף לאחר אחד התרגילים: "מרחמים עליכם בהתחלה, את מה שעשיתם עכשיו, עשיתי כפול בבוקר".