"חלק בלתי נפרד ממני": קטן מתגעגע לחיפה

שחקן העבר עם פוסט מרגש: "את בכל מקום שאני הולך אליו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.04.20 - 22:20
תחילת כתבה

תקופות כאלה של חוסר מעש ולהיתקע שעות ארוכות בין ארבע קירות יכול להוביל למצבים של שעמום. לפעמים זה גם לטובה, ואנשים רבים מוצאים את הדרכים לנוסטלגיה ולזכרונות חיוביים. כך עשה היום (ראשון) יניב קטן, עם פוסט מרגש בעמוד האינסטגרם שלו על מכבי חיפה:

"האמת... כבר שנים שאני מתגעגע אלייך בטירוף. לריח שלך, לחולצה שלך, לדשא שלך, למקום שבו גדלתי. אף פעם לא הצלחתי להסביר לאף אחד במילים, כמה זה עמוק בתוך הגוף שלי, בנשמה, בדם שלי. לפעמים זה כאב כזה מעצבן, כאב חד של געגוע עמוק. אני מדבר עלייך כל יום. את תמיד שם, לכל מקום שאני הולך".

"בתקופה ההזויה הזאת שכולנו חיים בה היום, יש המון רגעים של חשבון נפש. הרבה דברים מציפים אותנו, המון זכרונות מהחיים, המון רגעים של הצלחות, משברים, עליות, ירידות ורגעי שפל. ובכל אחד מהרגעים שלי את פשוט שם חלק בלתי נפרד ממני. עכשיו כשכולנו סגורים בבתים, מתגעגעים להכל, הגעגוע שלי לפעם מתעצם. פעם שאלו אותי עלייך ואמרתי משפט שבימים אלה בפרט המשמעות שלו עבורי היא ענקית - 'כל עולמי הייתה ותישאר'. אני בטוח שבקרוב יגיעו ימים טובים יותר, בריאות לכולם, בשורות טובות".

View this post on Instagram

האמת... כבר שנים שאני מתגעגע אלייך בטירוף לריח שלך, לחולצה שלך, לדשא שלך למקום שבו גדלתי. אף פעם לא הצלחתי להסביר לאף אחד במילים, כמה זה עמוק בתוך הגוף שלי, בנשמה, בדם שלי. לפעמים זה כאב כזה מעצבן, כאב חד של געגוע עמוק. אני מדבר עלייך כל יום. את תמיד שם, לכל מקום שאני הולך. בתקופה ההזויה הזאת שכולנו חיים בה היום, יש המון רגעים של חשבון נפש, הרבה דברים מציפים אותנו, המון זכרונות מהחיים, המון רגעים של הצלחות, משברים, עליות, ירידות ורגעי שפל ובכל אחד מהרגעים שלי את פשוט שם חלק בלתי נפרד ממני. עכשיו כשכולנו סגורים בבתים, מתגעגעים להכל הגעגוע שלי לפעם מתעצם. פעם שאלו אותי עלייך ואמרתי משפט שהיום בימים אלה בפרט המשמעות שלו עבורי היא ענקית "כל עולמי הייתה ותישאר". אני בטוח שבקרוב יגיעו ימים טובים יותר, בריאות לכולם, בשורות טובות.

A post shared by Yaniv Katan (@yanivkatan20) on