"איפה החולצה?" כשימפולסקי הסתבך עם עטר

הבילוי הלילי והשקר שהוביל לאימון עם הנוער. צגאי נזכר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.04.20 - 11:55
תחילת כתבה

השעמום מההסגר מוציא את המיטב מספורטאי ישראל וגם יחיאל צגאי נרתם למשימה. הקשר הוותיק היה חלק בלתי נפרד מההצלחה של מכבי נתניה תחת ראובן עטר וכעת סיפק סיפור משעשע שמעמיד במוקד את המאמן ודלה ימפולסקי.

"עונת 2007/8, אני שחקן מכבי נתניה, קבוצה תוססת שכוללת המון צעירים נמרצים ורצים עם יכולות מצויינות", פתח צגאי. "המאמן היה ראובן עטר, שהוביל אותנו באותה עונה למקום השני בליגה והגעה לחצי גמר גביע המדינה ואצלו סדר ומשמעת היו מעל הכל".

"פעם אחת, דלה ימפולסקי ביקש ממני להעיר אותו בבוקר בגלל שבילה במסיבת יום ההולדת של חברתו עד לשעה מאוחרת והאימון נקבע לתשע בבוקר. התעוררתי לאימון כהרגלי, הגעתי לחדר ההלבשה וראובן, כרגיל, היה בכניסה. הסתכלתי בשעון, קלטתי שהשעה היא 8:50 ושכחתי להעיר את דלה".

"הלכתי לשירותים בפחד, חייגתי אליו ואמרתי לו שהאימון אמור להתחיל בשעה תשע. דלה ענה לי: 'אין בעיה, מקסימום אגיד לראובן שהגעתי מהבסיס ואאחר טיפה (יש לציין שימפולסקי שירת בצה"ל שלוש שנים)".

"דלה הגיע לאימון ב-9:15, נכנס לחדר ההלבשה, אבל לא שם לב שהוא לובש מכנס ונעליים צבאיות וחולצה מכופתרת כחולה. ראובן שאל אותו איפה החולצה, אז ימפולסקי השיב שהוא לא מצא אותה. אני ואלמוג כהן נשפכנו בחדר ההלבשה, ראובן הסתכל עליו והטיס אותו להתאמן עם הנוער למשך שבועיים".