יום מכריע בהפועל חיפה: פיצוץ או הסכמה?

כץ ביצע שינויים במתווה, השחקנים כועסים: "לא נרד עוד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.04.20 - 15:38
תחילת כתבה

צמד המילים "פערים קטנים" חוזר על עצמו שוב ושוב במהלך השיחות בין שחקני הפועל חיפה והבעלים, יואב כץ בנוגע למתווה הקיצוץ. מעל 24 שעות חלפו מאז שהשחקנים העבירו לכץ את ההסכם המשפטי והלילה כץ העביר את ההסכם עם מספר שינויים.

השחקנים קיבלו יעוץ משפטי בנוגע למתווה המתוקן שהעביר יואב כץ ואין בכוונתם להשלים עם הדרישות החדשות. המשבר הנוכחי בעקבות סוגיית המשכורות בחודשים יוני ויולי, שבהם עשויה הליגה להיות משוחקת. האדומים מהכרמל דורשים שכר, בעוד כץ דורש הפחתה משמעותית. השחקנים זועמים: "לא נרד עוד מכאן, כבר הגענו להסכמות ושוב שינויים. קיווינו להגיע להבנות לפני ליל הסדר. מאכזב".

השחקנים מראש לא מיהרו לצאת בהצהרות כדי קודם להעניק ליועצים המשפטיים של ארגון השחקנים, לבצע בדיקה של הדברים. מבחינתם ברור: פיצוץ השיחות או הסכמה.

בין השחקנים ישנה תסיסה: "הכל עובר לאט, הגענו כבר לחג ועדיין לא הגענו לחתימה. מקווים שנוכל להנות מליל הסדר. אם השינויים שהוא עשה גדולים מדי, אנחנו נפעל בהתאם".

כץ עצמו צריך להעביר לשחקנים עד יום שישי את שכר חודש מארס. במידה שלא יגיע להסכמות לפני כן, יצטרך הבעלים לשלם שכר מלא על מחצית החודש ואיחור במשכורות יוביל לקנס מצד המנהלת.