ארבעת הבכירים יקצצו 30 אחוז בעונה הבאה

בנתניה כבר נערכים ליום שאחרי. עמוס יקבל הצעה חדשה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.04.20 - 08:26

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

אחרי שקיצצו 50 אחוז נטו משכרם בחודשים האחרונים של העונה הנוכחית, השחקנים הבכירים במכבי נתניה יצטרכו לקצץ כ-30 אחוזים בעונה הבאה בעוד היתר יפגעו בצורה מינורית יותר. ארבעת הבכירים הם אלמוג כהן, רועי קהת, גיא מלמד וטים הויבך, כשאליהם יצטרף חן עזרא אם יוחלט להמשיך את ההתקשרות איתו.

עזרא החזיק בחוזה עד לסיום העונה אחרי שהצטרף מאומוניה ניקוסיה הקפריסאית, ועל פי ההסכם, בנתניה צריכים להודיע לו עד סוף החודש הבא האם הוחלט להמשיך לעונה נוספת. חמשת השחקנים הם המשתכרים הגבוהים בקבוצה.

דני עמוס יקבל הצעה לחוזה לעונה נוספת, כשהשוער הוותיק מחוזר על ידי לא מעט קבוצות בליגת העל ומעדיף חוזה ארוך טווח. בנתניה כבר הודיעו לפאטוס בצ'יראי, סתיו פיניש, ניקולס אולסק ואחרים שאין כוונה להאריך את החוזים איתם.

בעקבות הקיצוץ המאסיבי של כל הסגל והערכה שגם בעונה הבאה יסכימו השחקנים והמאמנים לקיצוץ כמו יתר הקבוצות בליגה, במועדון מאמינים שאייל סגל ישוב בקונסטלציה כזו או אחרת. "אולי לא כבעלים אבל הוא ימשיך לתמוך", אמר גורם בקבוצה. העובדה שהבעלים טרם העביר את זכויות הניהול, היה מרוצה מהתנהלות השחקנים בנושא השכר במהלך המשבר ואף דאג לומר את זה לגורמים במועדון, גורמים לתחושות טובות בנתניה. מצד שני, סגל לא מתכוון להכניס את היד עמוק לכיס כמו בשנה שעברה ולכן התקציב יירד משמעותית בשל התמיכות שיירדו מצד הספונסרים.