"במחיר משתלם כל אחד יימכר": בית"ר נערכת

בבירה מחכים לקיץ. וגם: תכנית הסקאוט והכשרונות מאפריקה

תומר לוי
תומר לוי  16.04.20 - 11:53
תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים, כמו שאר המועדונים בארץ, מחכים לראות האם עונת המשחקים הבאה תיפתח ללא קהל, במה שעשוי להשפיע בצורה דרסטית על תקציב הקבוצה. בכל מקרה במועדון לא יבצעו רכישות גדולות כפי שעשו בקיץ האחרון, והתקציב אמור לרדת בכל מקרה.

"כל שחקן שנקבל עליו מחיר משתלם יימכר. הכל עניין של מחיר ולא משנה אם מדובר באנטואן קונטה, לוי גארסיה, עלי מוחמד או פרדי פלומן לצורך העניין", הבהירו בבית"ר. אגב, זה לא קשור למשבר הקורונה אלא למדיניות הסקאוטינג החדשה של המועדון שמתחילה לרקום עור וגידים.

כמו כן, בבית"ר ממשיכים לעבוד על תוכנית הקמת מחלקת סקאוטינג והבאת כשרונות צעירים מחו"ל לארץ. על הפרוייקט הזה נחשף לראשונה באתר ערוץ הספורט וכרגע מתנהל מעקב באפריקה אחרי מספר שחקנים בעלי פוטנציאל גדול מאוד. אגב, לא כולם צעירים מאוד וביניהם יש גם מועמד בן 25, אך במועדון חושבים שלכולם יש פוטנציאל לפרוץ בארץ ואולי להיות האקזיט הבא.

בנוסף, במועדון מקווים כי כבר השבוע הם יוכלו לחזור לאימונים במתכונת מצומצמת. כידוע, מאז משבר הקורונה ועצירת הליגה שחקני הקבוצה מתאמנים בביתם באמצעות תכנית אימונים מיוחדת ועושים זאת יחד באפליקציית זום.