נתניה לבכירים: "קצצו 50% גם העונה הבאה"

פרסום ראשון. כהן, הויבך, מלמד וקהת הופתעו מהדרישה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.04.20 - 07:15
תחילת כתבה

במכבי נתניה הודיעו לשחקנים הבכירים כי עליהם לקצץ 50 אחוז משכרם גם בעונה הבאה. מדובר בשחקנים כמו אלמוג כהן, טים הויבך, גיא מלמד ורועי קהת. אותם שחקנים היו המומים מהדרישה שהגיעה אחרי שכולם ללא יוצא מן הכלל היו הראשונים לקצץ 50 אחוזים משכרם, הכי הרבה מכל הקבוצות, במהלך החודשים מארס-אפריל-יוני.

בשיחה שהתקיימה הסבירו בהנהלה לשחקנים שהליכתו של אייל סגל אחורה והעובדה שקבוצות ליגת העל לא יהנו מאותם תקציבים בעונה הבאה ממנהלת הליגה, כמו גם מתמיכות עירייה, ספונסרים וכו' הובילו למהלך. "אין לנו ברירה, רק ככה המועדון יוכל להמשיך ולהתקיים" אמרו במועדון לשחקנים שמצידם טענו שלא לייחוס: "יש גבול, לא נקצץ הכי הרבה בליגה".

בניגוד להחלטה הגורפת לבוא לקראת המועדון לפני חודש, הפחתת 50 אחוזים מהשכר לא תעבור חלק ופגישות עם אותם שחקנים יתקיימו פנים מול פנים.

בנושא אחר, שחקני מכבי נתניה יחזרו מחר להתאמן בזוגות קבועים, עם מאמן הכושר יניב מדר. כך הודיע המועדון הבוקר. ההחלטה התקבלה למרות טענות השחקנים, שביקשו לא לשוב מחר בשל יום השואה, כמו גם מתוך כבוד למבוגרים שלא יכולים לצאת מהסגר. "יש משהו מוסרי בלשבות מאימון ביום השואה, בטח שכל כך הרבה מבוגרים יושבים חסרי מעש", אמרו כמה משחקני הקבוצה.