הנאמן עדכן: להפועל באר שבע מגיע עוד 3 מיליון ש"ח מבית"ר

יונגר מצפה לתשלום השני על מכירת אוחנה כדי להכין תקציב לעונה הבאה. חשש בב"ש שליאז', גוואנגז'ו וסלטיק יעכבו תשלומים בשל המצב הכלכלי שנגרם מהקורונה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.04.20 - 07:28
תחילת כתבה

אחרי שחסך כ-4 מיליון ש"ח מעזיבת נייג'ל האסלביינק, וצפוי לקבל עוד 10 מיליון ש"ח במסגרת תשלומים בעבור מכירת עדן שמיר, חאתם עבד אלחמיד ודיא סבע, לערוץ הספורט נודע הבוקר (שני) שבית"ר ירושלים צריכה להעביר לנאמן של הפועל באר שבע עוד שלושה מיליון ש"ח שייכנסו לתקציב של הקבוצה. מדובר בתשלום השני ממכירת מיכאל אוחנה מהמועדון מבירת הנגב במסגרת הטרייד עם העברתו של דוד קלטינס. בבית"ר טענו כי טרם הגיע מועד התשלום.

בב"ש הביעו תקווה שמשה חוגג יעביר את הכסף במועד שנקבע לקיץ הקרוב ולא יבקש בצל משבר הקורונה לחלק את התשלום הקרוב. כמו כן, במועדון חוששים שסטנדרד ליאז', שקיצצה לשחקני הקבוצה, סלטיק, שגם היא תבקש לחתוך מחוזי השחקנים, וכן גוואנגז'ו, שטרם החליטה כיצד לנהוג, יעכבו תשלומים שמגיעים למועדון, בטח בצל המצב היום, בו הנאמן צריך להסתדר ללא אלונה ברקת, לפחות לא בפרונט.

בינתיים, מי ששב לאימונים הוא ארנסטס שטקוס, ששבר את ידו ועבר ניתוח. השוער הליטאי עדיין לא בכושר משחק ובקבוצה העריכו כי ייתכן ויצטרך עוד קצת זמן לפני שישוב לאימונים מלאים עם מגע וללא פחד.