אורן גולן: "אפעל להגבלת כמות הזרים"

היועץ המקצועי של חדרה: "אנו לקראת עונה כלכלית מאתגרת"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  01.05.20 - 09:05
תחילת כתבה

הפועל חדרה היא אחת מארבע קבוצות שממתינות להחלטת משרד הבריאות והמנהלת בנוגע לחידוש הליגה וטרם שבה לאימונים. היועץ המקצועי של המועדון, אורן גולן, התראיין ב"מגרש פתוח" וחוץ מהחזרת הליגה התייחס לנושא לא פחות מעניין וזו המטרה שלו לעתיד: הגבלת הזרים בליגת העל.

גולן לא הסתיר את העובדה שלא יהיה מאוכזב אם הליגה לא תחודש: "הפועל חדרה סיימה עונה נהדרת מבחינה מקצועית, ניצלנו מקרבות הירידה, הצגנו כדורגל טוב. יש לנו אינטרס להתחיל לבנות את העונה הבאה". אך הוסיף איך הוא רואה את העתיד הכלכלי של המועדון לאור הנחיות משרד הבריאות: "אני מחכה לפרופסור גרוטו כמו כולם, אם יאשר אז מיד נחזור להתאמן. ברור לכולם שהמצב יחזור, אז נשב עם השחקנים והם יקבלו פיצוי. הם לא יסתפקו רק בדמי החל"ת, זה ברור לנו כמועדון".

גולן מתכנן תכנית מהפכנית שלא בטוח תתקבל ע"י כל המועדונים: "אנחנו רוצים לעשות התאמות למצב החדש, ננסה לעשות מהלימון לימונדה. אשמח ששאר הקבוצות יעשו כמונו. העונה הבאה היא כלכלית מאתגרת אני רוצה להוריד את מספר הזרים, להגביל את גיל השחקנים להחתים 3-4 שחקנים עד גיל 20. לתת לשחקן הישראלי לשחק".

היועץ המקצועי המשיך: "אני בשיחות עם מספר מועדונים, זו עונה כלכלית מאתגרת. זה בטח פחות מתאים לגדולות, אבל הליגה לא בנויה רק מהן. אם נחייב את הקבוצות, אנחנו נהנה מהפירות האלה".