עוביידה חטאב: באשדוד שוקלים לצרף אותו שוב

במועדון התייחסו ליכולת של הבלם, ששותף מול ב"ש אחרי שסיים לרצות עונש מאסר: "בן זקן מאד מעריך אותו"

גיל לוין
גיל לוין  12.05.20 - 12:40
תחילת כתבה

הרבה מאוד אופטימיות והתרגשות הורגשו אמש (שני) באצטדיון הי"א לאחר הניצחון 2:3 של מ.ס אשדוד על הפועל באר שבע במשחק האימון הראשון מאז הוקפאה ליגת העל בשל התפשטות נגיף הקורונה.

מדובר היה בערב מרגש עבור כל הגורמים המעורבים, אפילו בצד המפסיד מבירת הנגב. כמו כן, ניכר היה שמדובר בערב עוד יותר מרגש עבור שחקן אחד שזכה להריח את הדשא אחרי הרבה מאוד זמן - עוביידה חטאב. כפי שפורסם אמש בערוץ הספורט, השחקן ששוחרר מהכלא בשל קיצור עונשו שותף במשחק ובעיר הנמל שוקלים לצרפו בשנית.

"עוביידה היה מנהיג ושחקן בולט במסע ההישרדות של הקבוצה בעונה שעברה, ג'קי (בן זקן) מאוד מעריך אותו", סיפרו במועדון על הבלם, שעל פי גורמים באשדוד עתיד להצטרף לאימוני הקבוצה בתקופה הקרובה ולא נשללת האופציה להשיבו באופן רשמי.

יש לציין כי חזרתו של הבלם עשויה להועיל למאמן רן בן שמעון, שמתמודד עם מצבת פצועים ארוכה בחוליית ההגנה הכוללת את ניר ברדע, טימותי אוואני וטום בן זקן. כמו כן, לרשימה זאת נוסף אמש גם פיראס אבו עקל, שסובב טרם משחק האימון את הקרסול. בינתיים, השחקנים זכו ליום חופש וינסו להתאושש לקראת משחק אימון נוסף מול הפועל נוף הגליל שייערך בחמישי הקרוב.