מכבי נתניה: הקיצוץ בסכנה בגלל זהות המנכ"ל?

שי אבוהב מועמד לתפקיד, השחקנים מבקשים שניב גולדשטיין יישאר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.05.20 - 07:37
תחילת כתבה

בעלי מכבי נתניה אייל סגל הצהיר אתמול בראיון בערוץ הספורט כי הוא מקווה שניב גולדשטיין יישאר בתפקיד מנכ"ל הקבוצה, אבל לערוץ הספורט נודע כי בימים האחרונים נפגשו אנשי הדירקטוריון עם כמה מועמדים לתפקיד, בהם גם שי אבוהב. השחקנים מתנגדים למינוי מנכ"ל אחר ובשיחות סגורות הבהירו כי רק אם גולדשטיין יישאר הם יתחייבו להגיע לסיכום על קיצוץ רוחבי גדול.

אבוהב, בעלה של השחקנית והקומיקאית רותם אבוהב, אישר את הפגישה ואמר לערוץ הספורט: "הייתה שיחה טובה, אבל משם זה לא התקדם". אבוהב, רב-סרן במילואים, שימש כמפקד בגזרת פיקוד מרכז ולאחר מכן ראש מדור תקשורת. הוא עזב את הצבא בגיל 44 ואחרי 24 שנים במדים.

בתוך כך, סגל הצהיר באותו ראיון כי הוא לא מתכוון לעזוב את מכבי נתניה כל זמן שלא יימצא רוכש. למרות שאמירתו משדרת מסר חיובי, לא כולם בנתניה התרצו. "מגיע לנו לשמוע מאייל סגל מה הולך לקרות פה לפני שהוא מדבר בתקשורת", אמרו כמה מהשחקנים. אגב, בעלי נתניה אף סיפר כי קיבל החלטה להגדיל את תקציב מחלקת הנוער.

במצב הנוכחי ובהנחה שהליגה תיפתח בעונה הבאה ללא קהל, תקציב נתניה צפוי לרדת לאזור ה-15 מיליון שקלים - ירידה של 20 מיליון ביחס לתקציב בעונת 2019/20. במידה שכן יימכרו מינויים וכרטיסים, נתניה תעמיד תקציב של כ-20 מיליון שקלים, כמובן בתנאי שהשחקנים בעלי החוזים הגבוהים כמו אלמוג כהן, גיא מלמד, רועי קהת וטים הויבך יסכימו לקצץ כ-50 אחוזים. דני עמוס וחן עזרא קיבלו הצעה לעונה הבאה ומחכים לדעת מי יהיה המנכ"ל כדי להמשיך במשא ומתן.