שבים לאמן: ליגת החלומות של אלטשולר שחם חוזרת

אחרי חודשיים של קורונה ליגת העל שוב איתנו וגם התחרות הגדולה. כעת, אתם יכולים לבצע 80 חילופים ולשבץ ב-11 שלושה שחקנים מאותה הקבוצה. עוד לא נרשמתם? זה לא מאוחר. יש לכם עד שבת הבאה (30 במאי) ב-19:30 על מנת לעשות זאת. בואו לזכות ברכב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.05.20 - 15:28
תחילת כתבה

אחרי למעלה מחודשיים של המתנה מורטת עצבים, הכדורגל הישראלי חוזר ויחד איתו גם ליגת החלומות של ערוץ הספורט ואלטשולר שחם!

אם עדיין לא נרשמתם, זה בדיוק הזמן. לחצו כאן כדי להירשם

הקורונה כבר כמעט מאחורינו (נחזיק אצבעות) וביום שבת, 30 במאי, בשעה 20:00, ייצא לדרך בשעה טובה המחזור הראשון של הפלייאוף העליון עם משחקן של מכבי תל אביב והפועל חיפה. חצי שעה לפני כן (19:30), יינעל חלון החילופים של ליגת החלומות ולמי שכבר הספיק לשכוח, הנה תזכורת קטנה להנחיות.

כאמור, 30 דקות לפני שריקת הפתיחה של המחזור, ננעל חלון החילופים. במחזור זה עומדים לרשותכם המאמנים 80 חילופים כדי שתוכלו להגיע עם ההרכב הכי חזק לקראת הישורת האחרונה של העונה והמאבק על הפרסים השווים שלנו. לחצו כאן והיזכרו בפרסים.

החל משלב הפלייאוף, ניתן לבחור עד 3 שחקנים מכל קבוצה. כלומר, בשונה מהליגה הסדירה, מהמחזור הנוכחי ועד סוף העונה, תוכלו להציב בהרכב שלכם, לדוגמה, את אנריק סאבוריט, עומר אצילי ויונתן כהן.

במחזור הראשון ישוחק רק הפלייאוף העליון ולכן במחזור הבא, שייצא לדרך ב-1 ביוני, יעמדו לרשותכם 11 חילופים כדי שתוכלו להשתמש גם בשחקני הפלייאוף התחתון. ביתר המחזורים, ניתן לבצע 3 חילופים, בהתאם לחוקי המשחק, שמופיעים כאן.

מי לדעתכם יהיה האס של הפלייאוף? מוזמנים לטקבק לנו!