דני עמוס: שוער מכבי נתניה מחזיק בהצעה נוספת מליגת העל

חשש במועדון מעיר היהלומים שעמוס יחליט לעזוב בסיום העונה. גורם בקבוצה: "אסור לנו לאבד אותו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.05.20 - 08:25
תחילת כתבה

בעוד היא נמצאת עמוק בתוך ההכנות לקראת חידוש עונת 2019/20, למכבי נתניה יש גם דאגות לא מעטות באשר לעתיד המעט רחוק יותר. במועדון מעיר היהלומים ישנה דאגה סביב המשך דרכו של דני עמוס, שטרם הגיע לסיכום על הישארותו בעונה הבאה, בין השאר בשל העובדה שזהות המנכ"ל אינה ברורה.

בתוך כך, גורם במכבי נתניה הגדיל ואמר: "דני עמוס קיבל הצעה מקבוצה אחרת בליגת העל. אסור לנו לאבד אותו". על פי אותו גורם, עמוס, ששמר על רשת נקייה 12 פעמים העונה, קיבל הצעה לחתום על חוזה לשלוש שנים באחת מקבוצות הליגה. "כרגע דני עסוק לסיים את העונה הזאת עם מכבי נתניה על הצד הטוב ביותר ורק אחר כך הוא יקבל החלטה לגבי עתידו. חשוב לציין שהוא מוערך מאוד בנתניה ובקרב האוהדים וההחלטה לא פשוטה בכלל בשבילו", אמרו סוכניו.

בעניין אחר, אחרי ההפסד להפועל באר שבע והיכולת החלשה בהגנה, נתניה יצאו מעודדים בעקבות הניצחון 0:2 על בית"ר תל אביב/בת ים מהליגה הלאומית. בצוות המקצועי אהבו את הגישה של השחקנים ובעיקר מהכושר של אביב אברהם, רוי קורין, אלמוג כהן, רון אשכנזי ודולב אזולאי.

ביום שלישי הקרוב תפגוש מכבי נתניה יריבה נוספת מהליגה הלאומית, הפעם את מ.ס כפר קאסם, במה שיהיה משחק ההכנה האחרון לפני החזרה לליגה ופתיחת משחקי הפלייאוף התחתון. הקבוצה של סלובודן דראפיץ' את שי ברדה תפתח את דרכה בפלייאוף במשחק בית מול עירוני קריית שמונה.