מורידים את החלודה: ה-11 שלנו לקראת ליגת החלומות

הספירה לאחור נמשכת: בעוד 8 ימים ליגת העל תשוב לבעוט והלהיט של אלטשולר שחם ייכנס לשלבי ההכרעה. מה ההרכב החזק ומי הקבוצות שכדאי לדלג עליהן? כל ההמלצות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.05.20 - 20:35
תחילת כתבה

בעוד 8 ימים היא חוזרת! ליגת החלומות של ערוץ הספורט ואלטשולר שחם שוב איתנו ועם חזרתה של ליגת העל בשבת הבאה ופתיחת הפלייאוף, ייכנס המשחק הממכר לשלבי ההכרעה שלו.

שימו לב כי לקראת המחזור הקרוב, בו ישוחק הפלייאוף העליון בלבד, עומדים לרשותכם 80 חילופים כאשר חלון החילופים יינעל ב-19:30 בשבת הבאה. לכל אורך הפלייאוף ניתן לבחור עד 3 שחקנים מכל קבוצה, בעוד שהתקציב נותר על כנו (100 מיליון).

כדי לעזור לכם להוריד את החלודה שהצטברה בתקופת הקורונה, קבלו את ההמלצות שלנו להרכב לקראת חזרת הליגה (בתמונה למעלה). המוליכה מכבי תל אביב וסגניתה מכבי חיפה שולחות 3 נציגים כל אחת, בעוד שבית"ר ירושלים והפועל באר שבע, שייפגשו ביניהן בטדי, עם 2 שחקנים מכל צד ב-11 שלנו.

כמו כן, הפועל תל אביב, שתצפין לסמי עופר למשחק מול הירוקים, עם נציג אחד בלבד, בעוד שהפועל חיפה של חיים סילבס, ללא אף שחקן בהרכב המומלצים שלנו, לאור משחק החוץ הקשה שלה בבלומפילד. מה דעתכם על ההרכב שלנו? מוזמנים לטקבק לנו מי המומלצים שלכם.