"התחננתי שיוריד את האקדח": החברה מספרת

פרטים נוספים מהתאבדותו של מרדקוביץ': "הוא אהב לשתות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.05.20 - 22:18
תחילת כתבה

הפרטים מסיפור התאבדותו של מילאן מרדקוביץ' ממשיכים להיחשף. כעת, חברתו של הסרבי מדברת על שחקנה לשעבר של מכבי תל אביב וימיו האחרונים לפני ששם קץ לחייו. אנה סטאניץ' דיברה בתקשורת הסרבית וחשפה פרטים רבים שלא כולם ידעו: "התחננתי שמילאן יוריד את האקדח. אני לא מצליחה להירדם, כואב לי הלב".

השניים היו ביחד כמעט שמונה חודשים וסטאניץ' סיפרה על מערכת היחסים שלהם ומה לדעתה הוביל לדבר: "הייתה לנו מערכת יחסים אידאלית, המון אהבה והכל היה נהדר, אבל היו לו בעיות שלא הצלחתי לטפל בהן כמו שצריך. הוא אהב לשתות, אני חושבת שהתמודד עם דכאון וזאת כנראה הסיבה שגרמה לו להתאבד".

"לפני שהתאבד, הוא שתה עוד והייתה לי תחושה רעה בנוגע למה שעומד לקרות, אז הרגעתי אותו וגררתי אותו למיטה כדי שיישן ואז דיברנו כל הלילה, אבל אז הוא לקח עוד משקה. בלילה שלאחר מכן, התכוונתי ללכת להופעה ופתאום ראיתי שהוא מחזיק אקדח. בכיתי והתחננתי שיזיז אותו וישים בתיק, אבל הוא לא רצה לעשות זאת. הלכתי לשירותים כדי להתארגן ופתאם שמעתי ירייה קראתי לו והוא לא ענה ואז רצתי מחוץ לדירה כדי לקרוא לאמבולנס".

ניתן להבין כי סטאניץ' לא הופתעה ממה שקרה והכתובת הייתה על הקיר: "מהדברים שהוא אמר לי, הכל פתאום מסתדר. הוא היה עייף מהכל אחרי שסיים את הקריירה והוא לא הצליח להתמודד עם זה כמו שצריך. כל חייו היו כדורגל ואז הגיע הבידוד בגלל הקורונה ופתאום כל מה שהפריע לו הציף אותו".

"הוא חייך תמיד והיה חיובי, אבל הוא היה מסוג האנשים שלא אומרים מה שעובר להם בראש. כשהוא שתה, הוא היה נפתח ומספר לי דברים. אני חושבת שהבעיה העיקרית היא השתייה ואם הוא לא היה שותה זה לא היה, אבל זה מרגיש שהוא רצה לעשות זאת. הוא סיפר לי על כמה מקרים בהם הוא רצה להתאבד והייתי ממש כמו פסיכולוגית עבורו. זה היה רגע אחד של חולשה, משהו ששבר אותו ואז זה קרה".

View this post on Instagram

Ljubavko ❤️

A post shared by 💫 Ivana Stanic 💫 (@iamivanastanic) on