מכבי נתניה: מאמצים להשארת דני עמוס

השוער יקבל הצעה לחתום על חוזה לשנתיים, ולא לעונה אחת בלבד כפי שהוצע לו תחילה. וגם: חדשות טובות מכיוון שחוביץ'

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.05.20 - 11:19
תחילת כתבה

במכבי נתניה עושים מאמצים להשאיר את דני עמוס. השוער, מצידו, אמנם קיבל הצעה מקבוצה אחרת בליגת העל, אבל מעדיף למצות את המשא ומתן מול נתניה.

בתוך כך, הבוקר (שלישי) הוחלט במועדון להגיש לעמוס הצעה חדשה, כשהחוזה המדובר יהיה לשנתיים ולא לעונה בלבד כפי שהוצע לו תחילה. בכך מקווים בנתניה שעמוס, מהשחקנים המוערכים במועדון, יסכים לקצץ משמעותית בעונה הבאה ולהישאר. מבחינת סלובודן דראפיץ' ושי ברדה, השארת השוער הוותיק היא בראש סדר העדיפויות.

בעוד בנתניה ממתינים לבשורות טובות מכיוון עמוס, הם קיבלו כאלה מגזרת זלאטן שחוביץ'. המגן השמאלי עבר בדיקת MRI בסרביה, ותוצאותיה גילו כי הוא לא סובל מנזק במיניסקוס. מדובר בצפירת הרגעה עבור דראפיץ' וברדה, מאחר שכרגע שחוביץ' הוא המגן השמאלי הטבעי היחיד בסגל, והוא לא יצטרך התערבות כירורגית.

בלי שחוביץ', אבל עם עמוס בין הקורות, נתניה תערוך היום משחק הכנה רביעי ואחרון לקראת חזרת הליגה, הפעם מול מ.ס כפר קאסם מהליגה הלאומית. כזכור, הצהובים ניצחו בשניים ממשחקי האימון - את בית"ר ירושלים ובית"ר תל אביב/בת ים, אבל הפסידו להפועל באר שבע. לקראת המפגש עם עירוני ק"ש בשלישי הבא במסגרת הפלייאוף התחתון, נראה כי רותם קלר ועמרי גנדלמן, שני שחקנים מקבוצת הנוער, נמצאים בתמונת ההרכב, כמו גם ויקי כחלון.

בעניין אחר, הבעלים אייל סגל ייפגש עם ראשת העיר מרים פיירברג, שתנסה לסייע כלכלית לקבוצת הספורט הבכירה בעיר. סגל שבראיונות שונים ביקר את את העירייה בטענה כי לא העבירה כספים שהתחייבה להם, יעלה את המסר הזה בפגישה בין הצדדים.