ניב זריהן: השחקן סבל מחום ועבר בדיקת קורונה

פתיחת הליגה בסכנה? הקיצוני התלונן באימון על כאבי גרון ונמצא עם חום של 39 מעלות, חשש בב"ש מבידוד של כלל השחקנים. סימאו ואקולטסה יישארו בדרום עד לסיום העונה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.05.20 - 22:00
תחילת כתבה

עוד ארבעה ימים ליגת העל חוזרת, אבל נורת האזהרה הראשונה צצה כבר עכשיו: ניב זריהן הגיע הבוקר (שלישי) לאימון ב"ש ונמצא עם "חום קל" בבדיקה השגרתית. צוות של מגן דוד אדום ביצע בדיקת קורונה לשחקן בתקווה כי יימצא שלילי.

בב"ש סיפרו כי מדובר בחום של 39 מעלות, כאשר זריהן עצמו התלונן על כאבי גרון במקביל. בינתיים, בקבוצה הדרומית קיים חשש מבידוד כולל. זריהן, כזכור, נכנס אתמול כמחליף בניצחון של ב"ש על הפועל ר"ג - כך שגם האורדונים נמצאים בסכנת בידוד.

במקביל, בעוד הם לא צפויים כרגע להישאר חלק מהסגל בעונה הבאה לנוכח הדרישות הכספיות של הקבוצות שלהם, דויד סימאו ואלטון אקולטסה יעמדו לרשות הפועל באר שבע לפחות עד סיום העונה. הקשר הפורטוגלי כבר חתם על חוזה חדש לחודש וחצי (יוני וחצי מיולי), וההולנדי צפוי לחתום על חוזה דומה היום (שלישי).

במסגרת השיחות שנערכו עם השניים, הובהר להם כי לא יקבלו את אותה משכורת שהתרגלו לה, אבל כי זכייה בגביע המדינה תוביל לבונוס שיגרום להם להפסד מופחת.

 

שני הזרים של באר שבע לקחו חלק בניצחון 0:1 על הפועל רמת גן מהליגה הלאומית, משחק שהיווה את ההכנה האחרונה לקראת המפגש בשבת עם בית"ר ירושלים באצטדיון טדי. הקבוצה של יוסי אבוקסיס שוב לא הלהיבה, אבל כן נהנתה מיכולת טובה של בן ביטון, אקולטסה, ז'וסוואה וקייס גאנם, שכבש שער שלישי ברציפות במשחק ההכנה.

מי שלא השתתף במשחק הוא בן שהר, שסובל מרגישות בשריר ונמצא בספק למשחק מול בית"ר ירושלים. היום ינסה מלך השערים של הפועל באר שבע (12 כיבושים בליגת העל) להגביר את קצב האימונים. אבוקסיס, שפתח שוב במערך של שלושה בלמים, צפוי להמשיך כך גם בפתיחת משחקי הפלייאוף העליון בסוף השבוע. 

יו"ר הדירקטוריון החדש, איתי בן זאב, שאגב צפה במשחק מול הפועל ר"ג, נפגש לשיחת עבודה עם המנכ"ל אסי רחמים ועם הדוברת שירן אברמוב אבוחצירא. מטרת בן זאב היא למצוא רוכש למועדון, כשבינתיים עליו להקים דירקטוריון שיפקח. היו"ר טרם התייחס לטענות על ניגוד עניינים שלו לאור תפקידו כמנכ"ל הבורסה לניירות ערך, הספונסר הראשי של הליגה, אבל מקורביו ביטלו את הטענות הללו. אגב, בן זאב לא שוחח עם השחקנים בסיום המשחק ולא הציג את עצמו בפניהם.