נס ציונה: שחקני הקבוצה נגד אור זהבי

שחקני נס ציונה ביקרו את בלם בית"ר. גלזר בספק לחדרה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.05.20 - 08:07
תחילת כתבה

הכתומים נגד בלם בית"ר ירושלים. סקציה נס ציונה הובסה 4:0 אתמול (שני) על ידי הקבוצה של רוני לוי, אך שחקני נס ציונה עסקו בסיום בעיקר בהתנהגותו של בלם הצהובים, אור זהבי.

במהלך המחצית השנייה התפתח עימות בין זהבי לבלם נס ציונה, בן אל אדרי, במהלכו בלם בית"ר נגח ביריבו והתערבות של אופיר קריאף וטל בן חיים מנעה קטטה חמורה יותר. שחקני נס ציונה לא חסכו בביקורת על הבלם הצהוב-שחור: "ההתנהגות שלו לא מקובלת, בבית"ר שכחו שזה משחק אימון".

מנגד, בבית"ר הגנו על זהבי: "לא היה שום דבר דרמטי, היו קצת תפיסות לפני הקרן. דווקא לאחר המהלך שחקן נס ציונה דחף את אור שהיה עם הגב אליו, מה שהוביל לעימות שהסתיים ברגע אחד. מדובר באמוציות שהסתיימו בשנייה", אמר גורם במועדון. כמו כן, השופט הסתפק בהרגעת הצדדים והמשחק נמשך.

מבחינה מקצועית, בנס ציונה היו מרוצים מהמחצית הראשונה, כאשר ההרכב הראשון שיחק ללא הזרים. הכתומים הגיעו להזדמנויות, הניעו כדור וירדו בתוצאת תיקו מאופסת. במחצית השנייה ביצע ליאור זדה שינויים רבים כדי להוריד עומס מהשחקנים, והעניק הזדמנות לשחקני קבוצת הנוער. מאותו רגע הכתומים התפרקו ובמועדון ממתינים לחזרת הזרים, שמהווים חלק מרכזי בקבוצה של זדה.

בתוך כך, הבשורה הרעה מהמשחק הגיעה מכיוונו של השוער, עומרי גלזר, שהרגיש כאבים בשריר ההמסטרינג. במועדון מקווים שמדובר במתיחה קלה ולא בפציעה משמעותית שתגרור היעדרות מהמשחק נגד הפועל חדרה. בנוסף, ביום חמישי תערוך הקבוצה את משחק ההכנה השלישי והאחרון לפני הפלייאוף התחתון, כשתפגוש את הפועל רמת השרון מהליגה הלאומית.