בית"ר ירושלים: ורד בתמונת ההרכב לב"ש

ורדסקה וקונטה יפתחו כבלמים. מחמאות לקשר: "שלח איתות, צריך לקחת אותו ברצינות"

תומר לוי
תומר לוי  26.05.20 - 08:34
תחילת כתבה

בעוד מכבי חיפה מתקשה והפעול ב"ש מזייפת, עושה רושם שבית"ר ירושלים חזרה חזקה יותר מ"פגרת הקורונה". הבוקר (שלישי), יממה אחרי ה-0:4 המוחץ על נס ציונה, הירושלמים החלו בהכנות אחרונות לדבר האמיתי - קרב הפלייאוף מול ב"ש. 

אבל עוד לפני כן, בבית"ר סיכמו עוד ניצחון בהכנה. מי שעמד במרכז העניינים הוא כמובן עידן ורד, שחגג את יום הולדתו ה-31 עם שער ושני בישולים לאחר שנכנס כחילוף בהפסקה. "עידן לא תורגל בהרכב בשני המשחקים האחרונים, והוא הבין שכרגע הצוות המקצועי מעדיף שחקנים אחרים", אמרו בקבוצה. "אתמול הוא שלח איתות, צריך לקחת אותו ברצינות במחשבות על ההרכב".

ואכן, נראה שיש מלחמה גדולה על ההרכב של רוני לוי. נכון לרגע זה, מה שידוע הוא שאנטואן קונטה ודיוגו ורדסקה הם אלה שצפויים לפתוח כבלמים נגד ב"ש, כשכעת גם ורד שם עצמו בתמונת ההרכב. כך או אחרת, בבית"ר מרוצים מההכנה והתחושה היא שלא משנה איזה הרכב ישחק, הקבוצה מגיעה מוכנה לליגה.

ומה לגבי העונה הבאה? אין יותר מדי שינויים. פלומן, כידוע, צפוי להימכר בסיום העונה אם וכאשר תגיע הצעה טובה עבור המועדון. מנגד, אופיר קריאף צפוי לחתום לשלוש שנים נוספות עד סוף השבוע, כאשר גם אורי מגבו ושלום אדרי יחתמו על מימוש האופציה בקרוב.