דויד סימאו: "קונטה כמעט שבר לי את הרגל"

זעם בהפועל ב"ש על מגן בית"ר. אורן ביטון יהיה כשיר לגביע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  31.05.20 - 07:28
תחילת כתבה

פספוס - זו התחושה איתה קמו הבוקר (ראשון) אנשי ושחקני הפועל באר שבע אחרי התיקו 1:1 מול בית"ר ירושלים אמש בטדי. יוסי אבוקסיס, שהחליט כמה שעות לפני המשחק לשנות את המערך מ-5:3:2 ל-4:3:3 בשל פציעת אורן ביטון, יכול היה להיות מרוצה בסיום, אלא שאיתמר ניצן מנע מקבוצתו לחזור הביתה עם שלוש נקודות.

בשל השינוי ברגע האחרון, שיר צדק ירד לספסל ותומר יוספי פתח במקומו בהרכב, כשאת אורן ביטון החליף שון גולדברג. אגב, המגן השמאלי יכול היה לשחק, אבל במועדון העדיפו שלא לקחת איתו סיכון לפני חצי גמר הגביע בו הוא אמור לקבל קרדיט.

במועדון לא אהבו את העימות בין ז'וסוואה לחנן ממן ומקווים שהפורטוגלי, שחתום לעונה הבאה, יידע להרגיע את עצמו כדי שלא יורחק בפעם הבאה בין אם הוא התחיל או לא. "הוא חייב להיות חכם", אמרו בקבוצה, שם כעסו על המשחק הברוטאלי של אנטואן קונטה. דויד סימאו, שחטף מהצרפתי כניסה חזקה שחייבה כרטיס אדום, צילם את רגלו המדממת בחדר ההלבשה והיה עצבני שקונטה לא ספג הרחקה ישירה. "הוא כמעט שבר לי את הרגל", אמר לחבריו. במועדון גיבו את השחקן.

מרואן קבהא יחסר במשחק הקרוב של הדרומיים מול הפועל חיפה ברביעי בשל צבירת כרטיסים צהובים, כשבכל מקרה נדמה שאבוקסיס יבצע רוטציה בהרכב כדי להימנע מפציעות. שחקני ההרכב הוזמנו לטיפולים ושחרור, בעוד שהיתר, כולל אלו שנכנסו כמחליפים, יעשו היום יחידת אימון נוספת.

בין לבין ינסו במועדון להגיע לעוד הסדרים מול השחקנים לקראת העונה הבאה. נכון להבוקר, לא נסגרו התנאים מול בן שהר (המשתכר הגבוה במועדון), בן ביטון, אנתוני וארן, עמית ביטון, רמזי ספורי, קייס גאנם, ניב זריהן, מרואן קבהא, ארנסטס שטקוס ולואי טאהא. שלושת האחרונים יסכימו לקיצוץ בתנאי שחוזיהם יוארכו בעוד שנה. לקבהא עוד חוזה לשנתיים, לשטקוס ולטאהא עונה נוספת כשלב"ש יש אופציה בקיץ הבא להאריך את ההתקשרות איתם.

ב"ש תבקש מהעירייה אישור לשחק בטרנר נגד הפועל ת"א במשחק הבית הקרוב אחרי שישובו מסמי עופר, שם יתארחו אצל הפועל חיפה. כזכור, בגג האצטדיון נמצאו ליקויים והמגרש נסגר, אבל בגלל שמדובר במשחק ללא קהל, נדמה כי הבקשה תיענה בחיוב.