אלישע לוי: "אני שמח שלא היינו תפאורה"

מאמן בני יהודה אופטימי למרות היכולת. וגם: התגובות מכפ"ס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.06.20 - 23:24
תחילת כתבה

הפלייאוף התחתון נפתח הערב (שני) בקול ענות חלושה. בני יהודה והפועל כפר סבא סיימו ב-0:0 שלא התעלה לרמה גבוה כאשר האירוע שהשפיע על המשחק היה הרחקו של עמית זנטי בדקה ה-34 לאחר התערבות ה-VAR. מאמני שתי הקבוצות יכולים להרגיש אכזבה מהיכולת ומהתוצאה וידברו על כך בסיום ההתמודדות.

תחילה, הדברים שהיו לאלישע לוי להגיד. המאמן הותיק התייחס לחזרה וללוח הזמנים הצפוף שגורם לשינויים רבים: "כולנו ייחלנו ליום שנחזור לשחק כדורגל הדבר החשוב ביותר. זה קשה מאוד כי זו פעם ראשונה שאנחנו נתקלים בפגרה כזו לכל כך הרבה זמן ולוקח זמן להתניע מחדש. מצד אחד אני רוצה לשמור על הבריאות של השחקנים ומצד שני לחזור כמה שיותר מהר. עומד לפנינו חודש מאוד אינטנסיבי ואנחנו צריך להישמר מפציעות".

"מבחינה גופנית הפתיחה הייתה מאוד טובה ושיחקנו בקצב גבוה יחסית להבדיל ממשחקי האימון. צריך לזכור שחסרנו שני בלמים וזה מאוד משמעותי אצלנו. אני בטוח שכשאשר נשחק עם 11 שחקנים הקבוצה תראה הרבה יותר טוב ותוכל לייצר הרבה יותר מצבים. אני שמח שלא היינו תפאורה היום כי המשחק היה חשוב מאוד לכפ"ס ויכולנו לנצח גם עם עשרה שחקנים. אם לא נעשה רוטציה במהלך החודש וחצי הזה זה יהיה בלתי אפשרי".

לאחר מכן, עמיר תורג'מן התייחס להתמודדות ולחזרה הלא פשוטה של הקבוצה: "היה קשה מאוד לחזור. היו רק שלושה שבועות להכין את הקבוצה כשהשחקנים היו חודשיים בבית. קשה מאוד להכניס אותם חזרה למתח וגם כשמגיעים למגרש ואין קהל זה משפיע. היינו חלודים והיינו חייבים להוציא מהמשחק יותר במיוחד אחרי שהם קיבלו כרטיס אדום. אפשר להגיד שהתוצאה משקפת את המשחק."

"ככל שהמשחקים יעברו נכנס לקצב. מצד שני חייבים להמשיך קדימה, הפגרה כבר עברה, אנחנו חייבים להרים את הקצב. מצד אחד רוצים לדחוף ולחזרה מהירה ומצד שני אנחנו צריכים להיזהר מפציעות. מקווה שבסופו של דבר נעמוד במטרה שלנו. אנחנו צריכים לעשות את העבודה מול רעננה על מנת שלא נהיה תלוים באף אחד".

שחקנה של הפועל כפר סבא, טל מכלוף התייחס גם הוא לחזרה ולמשחק המאכזב: "מאוד כיף לחזור. גם בלי קהל, זו לא אותה האווירה אבל כיף לחזור. שמחתי לקום בבוקר ליום של משחק. זה היה חסר מאוד בתקופה האחרונה. במשחק עצמו הדברים הלכו קצת פחות טוב. יש לנו עוד המון לעשות בכדי להבטיח את המקום בליגה, זה כמו ליגה חדשה. אתה לא יודע איך כל קבוצה תחזור ואתה לא יודע למה לצפות. יש לנו עוד המון עבודה, מקווה שבמשחק הבא נראה אחרת".