דני עמוס וחן עזרא: קטנו הפערים בין נתניה לבין שני שחקניה

אופטימיות לקראת משחקי הפלייאוף. גנדלמן יפתח מול ק"ש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.06.20 - 08:32
תחילת כתבה

מכבי נתניה תפתח היום (שלישי) את הפלייאוף התחתון כשלפניה בשורות חיוביות. במועדון קרובים לבשר על הישארותם של שני שחקני מפתח, דני עמוס וחן עזרא שסיימו חוזים. לאחר מו"מ ארוך הפערים בין הצדדים הצטמצמו לאחר שהקפטן אלמוג כהן הסכים לקיצוץ של 50 אחוזים משכרו. בעקבות זאת, נתניה הגדילה במעט את ההצעות הכספיות שהוגשו לשניים דבר ששינה את התמונה. "מה שאלמוג עושה עבור מכבי נתניה זה משהו ששמות גדולים יותר לא ישבו לעשות במועדון בזמן שהם שיחקו. זה מראה על האישיות שלו": אמרו גורמים במועדון.

 בינתיים, חן עזרא ודני עמוס יעלו בהרכב במשחק הערב נגד הפועל ק"ש כשכהן ימשיך להיעדר בשני המשחקים הקרובים בשל הרחקה ארוכה מלפני הפגרה. לא כל העמדות סגורות לגבי ההתמודדות כאשר סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה מתלבטים בין ניקולאס אולסק לסתיו פיניש. עמרי גנדלמן צפוי לפתוח כמגן שמאלי בעוד גבי קניקובסקי, יונס מלדה, אביב אברהם וגיא מלמד ישלימו את החלק הקדמי.

ישנם מספר שחקנים שעתידם עדיין לא ברור וגיא מלמד הוא אחד מהם. בנתניה לא מתכוונים להשלים את משכורתו של החלוץ אם יסרב לקצץ בשל העובדה שהוא נרכש מהפועל ב"ש. באשר לרועי קהת ייתכן ואם יסרב לקיצוץ נתניה תגיע איתו להסדר כספי. בכל מקרה, בשני השחקנים מעוניינת הפועל ק"ש ובמידה והגורמים לא יגיעו לעמק השווה היא צפויה להיכנס לתמונה.

הרכב משוער למשחק: דני עמוס, כארם ג'אבר, טים הויבך, דולב אזולאי, עמרי גנדלמן, סתיו פיניש (ניקולאס אולסק), אביב אברהם, גבי קניקובסקי, ,חן עזרא, יונס מלדה, גיא מלמד.