הפועל באר שבע: אין רוטציה, קלטינס ושהר יחזרו להרכב

שני שינויים לקראת הפועל חיפה. וגם: החוזה החדש של טאהא

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.06.20 - 09:43
תחילת כתבה

מאמן הפועל באר שבע יוסי אבוקסיס החליט לשמור את הרוטציה לקראת המשחק הבא מול הפועל תל אביב, ולעלות הערב (רביעי) בהרכב חזק למשחק החוץ מול הפועל חיפה. אבוקסיס יבצע שני שינויים בהרכב שסיים ב-1:1 מול בית"ר ירושלים, כשאחד מהם כפוי - דוד קלטינס יחליף את מרוהאן קבהא המוצהב, ובן שהר ישוב להרכב על חשבונו של קייס גאנם.

"למרות ששינינו שיטה ברגע האחרון אהבתי מאוד את הגישה שלכם והיכולת", החמיא אבוקסיס באסיפה וציין לטובה את שון גולדברג שלולא הפציעה של אורן ביטון היה נדחק הצידה, ונגד בית"ר הציג יכולת טובה שתשאיר אותו גם הערב ב-11. ניב זריהן שחזר ממחלה ייכלל בסגל. רמזי ספורי חזר לאימונים מלאים אבל יתלבש רק למשחק הבא מול הפועל ת"א.

אחרי שהתגאו בכך שז'וסוואה ומיגל ויטור קיצצו לכאורה 50 אחוזים משכרם בעונה הבאה, בב"ש לא מצליחים לסגור עם אחרים על קיצוץ דומה. לואי טאהא חתם אתמול קיצץ 40 אחוזים משכרו ואם יוחלט שלא לממש את האופציה עליו בקיץ הבא, הוא יקבל 100 אלף דולר כפיצוי. לטאהא הובטח בעל פה שאם תגיע הצעה כספית גבוהה משמעותית לא יעמדו בדרכו.

הבאים בתור לקיצוץ הם אורן ביטון ואנתוני וארן שכרגע מסרבים למה שהוצע להם, אבל במועדון טוענים כי תהיה התקדמות מולם בימים הקרובים.

הרכב משוער: אוהד לויטה; בן ביטון, לואי טאהא, מיגל ויטור, שון גולדברג; דוד קלטינס, דויד סימאו, תומר יוספי; ז'סוואה, אלטון אקולטסה, בן שהר.