בית"ר ירושלים: מעמדו של רוני לוי התערער. "פשוט ביזיון"

אווירת נכאים במועדון מהבירה אחרי ההפסד 3:0 להפועל תל אביב. אם הקבוצה תאבד את המקום השלישי, שמוביל לאירופה, המאמן עלול לשלם את המחיר. השחקנים גם כן לא יצאו נקיים: "איפה הכבוד? הם עלו אפאטיים. איך אפשר להיראות ככה מול הפועל? זו בושה"

תומר לוי
תומר לוי  03.06.20 - 06:30
תחילת כתבה

מעמדו של רוני לוי בבית"ר ירושלים התערער. התבוסה 3:0 להפועל תל אביב אתמול (שלישי) והיכולת בה הקבוצה חזרה מפגרת הקורונה, גורמים לכך שהבעלים משה חוגג עשוי למנות מאמן אחר לעונה הבאה. אם בית"ר תאבד את המקום השלישי, שמוביל לאירופה - לוי עלול לא להמשיך בבירה.

את ההופעה של בית"ר בבלומפילד אפשר להגדיר כשוק גדול. במועדון לא נרגעו וקטלו את השחקנים: "זה היה ביזיון. הם נראו אפאטיים ובלי ביטחון. משהו רע עובר עליהם. איך אפשר להראות ככה ועוד מול הפועל ת"א. פשוט בושה. איפה היכולת שלהם?! איפה הכבוד?!". כמו כן, הביקורת כוונה לכל השחקנים ובעיקר לחוליית הגנה והקישור האחורי, שם חילקו מתנות להפועל ת"א.

בתוך כך, משה חוגג נראה בהלם בסיום ולקח לו כמעט שעה לעזוב את המגרש. למרות שההחלטה על מינוי המאמן היא של יוסי בניון והיה נראה בוודאות שלוי ימשיך, עכשיו הדברים כבר לא ברורים בכלל.

בתום המשחק הייתה דממה בחדר ההלבשה של הקבוצה והשחקנים לקחו קשה את התבוסה ליריבה המרה. "ביזינו את עצמנו ואת האוהדים. אין מחילה להופעה כזו נגד הפועל ת"א. לא הרכב חסר ולא בטיח. כל מי שקשור למשחק הזה צריך להתבייש, אין תשובות למה שהיה ואין תירוצים".

השאלה הגדולה היא האם חוגג ימתין לסוף העונה או יפעל כבר עכשיו בעמדת המאמן ש"זכה" לביקורת: "למה בהרכב כזה חסר עידן ורד לא פותח? איך יכול להיות שהשחקנים עולים ככה למגרש ועוד אחרי הצוות המקצועי מבקש מהם להשקיע יותר ואף מאיים בחילוף מהיר". בקבוצה הוסיפו: "המקום השלישי בסכנה, אבל יותר מפריע שאנחנו לא משחקים כדורגל טוב עוד לפני פגרת הקורונה".