בתפקיד יונתן כהן, תרתי משמע: רגע האמת של חוזז

סרב לעבור לבני יהודה, נלחם על מקומו בסגל וכעת פורע את השטרות. "אחד השחקנים הנחושים במכבי תל אביב". לקראת מכבי חיפה, ולדימיר איביץ' מתלבט לגבי שתי עמדות

תומר לוי
תומר לוי  03.06.20 - 11:00
תחילת כתבה

הכל מוכן למשחק העונה. מתן חוזז צפוי לפתוח גם הערב (רביעי) מול מכבי חיפה (20:45, 5SPORT) לאחר שהצטיין מול הפועל חיפה ואף כבש. על פי התרגולים נראה שהשחקן יקבל שוב את המושכות בשלישייה הקדמית.

כזכור, בחודש ינואר חוזז היה סגור בבני יהודה, כאשר שני המועדונים כבר סיכמו על מכירת חצי מכרטיסו תמורת חצי מיליון יורו. את העסקה טרפד חוזז בעצמו שלא היה מוכן לעבור ורצה להישאר ולהילחם על מקומו למרות שאז לא היה מתלבש.

שחקנים בקבוצה אמרו בנושא: "מתן אחד השחקנים הנחושים שראינו. הסיפור שלו מאוד מזכיר את יונתן כהן שבתחילת העונה שעברה לא התלבש בכל המוקדמות באירופה והיה מחוזר ע"י הרבה קבוצות, אבל סירב לעבור והשאר כבר היסטוריה".

אפרופו כהן, הוא עשוי לפתוח בכל זאת בהרכב, בצד הנגדי לחוזז, האגף הימני. למאמן ולדימיר איביץ' קיימת התלבטות בינו לבין עומר אצילי. בנוסף, במרכז ההגנה המאמן עדיין לא החליט בין שרן ייני לשחר פיבן. איביץ' הזהיר את השחקנים ואמר להם כי הם חייבים לפתוח חזק ובריכוז, ולא כמו שהיה בדקות הראשונות נגד הפועל חיפה שהגיעה למצבים.

הבלם איתן טיבי ימשיך להיעדר בשל מות אביו. כמו היריבה העירונית אמש, אוהדי הקבוצה מתכוונים להגיע לאצטדיון בלומפילד ולתמוך מבחוץ במועדון.

ההרכב המשוער: דניאל טננבאום; אנריק סבוריט, ז'איר אמאדור, שרן ייני (שחר פיבן), אנדרה ג'ראלדש; דן גלזר, אייל גולסה, דור מיכה (אבי ריקן); מתן חוזז, עומר אצילי (יונתן כהן), איתי שכטר.