שלומי אזולאי: הקשר גרף מחמאות באשדוד

הקשר קיבל את הכינוי "הג'וקר". בן שמעון היה מרוצה אחרי ה-2:3: "צעד ענק להישארות בליגה"

גיל לוין
גיל לוין  03.06.20 - 07:26
תחילת כתבה

למרות הנחיות וכללי הקורונה, קשה היה למנוע את החיבוקים והחגיגות הרבות שנספרו אמש (שלישי) באצטדיון הי"א, באופן בלתי נמנע לאחר מהפך הרואי של מ.ס אשדוד 2:3 על הפועל רעננה. רועי גורדנה ושגיב יחזקאל דאגו להשוות, כשדין דוד הצעיר נעץ את היתד עם שער ניצחון בתוספת הזמן.

בסיום המשחק נכנס רן בן שמעון לחדר ההלבשה, לחץ לשחקניו את היד והחמיא להם על האופי שהפגינו לאורך ההתמודדות. מי שגרף את מרב המחמאות ואף קיבל את הכינוי "הג'וקר" של אשדוד הוא שלומי אזולאי, שעלה כמחליף במחצית על אף שלא היה כשיר במאת האחוזים והצליח לעשות את ההבדל. לשבחים זכה גם קפטן הקבוצה, טום בן זקן, שרשם את הופעת הבכורה שלו בהרכב מאז הפציעה ברצועה הצולבת.

"מגיע שאפו גדול לכולם. זאת הייתה חזרה של אופי", אמר המאמן. "בחצי הראשון התקשינו ועשינו כמה פעולות אחרונות לא טובות, אבל יש פה קבוצה שמשחקת כדורגל, מניעה כדור ונהנית על המגרש וזה הדבר שהכי חשוב לי. אני חושב שעשינו היום צעד ענק להישאר בליגה".

גם אזולאי שיתף בתחושות: "בימים האחרונים לא התאמנתי סדיר בגלל רגישויות ופציעה, אבל אני שמח שכן נכנסתי במחצית ועזרתי לקבוצה לנצח. זה היה מאוד לא קל, במיוחד כשהם היו ב-2:0, ידענו שהם יסתגרו וילכו אחורה. אנחנו קבוצה של גברים, הראנו אופי עד הסוף ולנצח בדקה ה-90 זה הכי מתוק שיש".

כמו כן, יש לציין כי הניצחון החשוב מגיע בצל ימים לא פשוטים, כשמשפחת בן זקן מתמודדת עם אירועים מטלטלים אישיים המשפיעים על כלל המועדון. אזולאי ביקש להקדיש להם את הניצחון: "הניצחון הזה מוקדש לכל המשפחה פה. עוברים עליהם ימים קשים. אני אמנם שנה פה אבל מרגיש לי פה בית, משפחה".