סקציה נס ציונה תפתח עם הרכב ישראלי מול חדרה

הזרים של זדה ימתינו על הספסל, "אנחנו צריכים ויכולים לחלוף על פני ק"ש". וגם: ההיסטוריה של שטרכמן

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  03.06.20 - 12:46
תחילת כתבה

סקציה נס ציונה תפתח הערב (רביעי, 19:45, ישיר ב-5LIVE) את משחקיה בפלייאוף התחתון במפגש מול הפועל חדרה. הכתומים יכולים להיות שבעי רצון מתוצאות המחזור עד כה, כאשר ההפסדים של הפועל קריית שמונה ושל הפועל רעננה שמרו על סטטוס קוו בתחתית.

ניצחון הערב יעלה את נס ציונה מעל הקו האדום לראשונה לאחר תקופה ארוכה ויכניס גם את הפועל כפר סבא לקלחת. במועדון דרוכים: "התוצאות אמש שירתו אותנו, אבל זה לא שווה כלום אם לא ננצח. אנחנו צריכים ויכולים לחלוף על פני ק"ש הערב".

ליאור זדה יפתח בהרכב על טהרת הכחול-לבן, ארבעת הזרים שהצטרפו לאימונים רק ביום ראשון לאחר ששהו שבועיים בבידוד ימתינו להזדמנות שלהם מהספסל. נס ציונה תעלה עם שלישיית קישור צעירה מאוד - אלעד שחף (22), אופק ביטון (20) ושי אליאס (21). השלושה הרשימו במשחקי ההכנה.

כמו כן, החלוץ היהודי-ארגנטינאי, אייל שטרכמן, יערוך הופעת בכורה במשחק רשמי במדי הקבוצה. הופעתו האחרונה בישראל הייתה לפני יותר מעשר שנים כשהיה שחקנה של מכבי חיפה. זה היה במשחק גביע הטוטו נגד הפועל פתח תקווה, בין הקורות שלה עמד אוסטין אג'ידה, שיפתח היום בשערה של חדרה. במועדון מרוצים מאוד מההתקדמות של שטרכמן, שהגיע בינואר, הסיר חלודה רבה, השיל ממשקלו ומרשים באימונים. הוא אף כבש במשחק ההכנה נגד הפועל תל אביב.

הרכב משוער: עומרי גלזר; נועם כהן, איתי עוזרי, פרנסיסקו דוטארי, רז נחמיאס; שי אליאס, אופק ביטון, אלעד שחף; דור גלילי, רז שטיין ואייל שטרכמן.