לאחר החגיגות: מכבי ת"א נקנסה ב-20 א' ש"ח

המנהלת בתגובה לאירועים: "פגעו במאמצינו לאפשר כניסת קהל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.06.20 - 10:59
תחילת כתבה

אחרי האירועים - הגיעה התגובה: יו"ר מנהלת הליגה, ארז כלפון, שלח הבוקר (חמישי) מכתב למנכ"לית מכבי תל אביב, שרון תמם, בו הודיע כי המנהלת תקזז 20 אלף ש"ח מהתשלום הבא שיגיע למועדון, לאחר החגיגות אמש של שחקני ואוהדי מכבי ת"א בעקבות הניצחון במשחק העונה. "אירועים אלה פוגעים באופן חמור במאמצי המנהלת, ומזיקים לכדורגל הישראלי כולו, למשפחות המתפרנסות ולמאות אלפי אוהדי הכדורגל, המייחלים לחזרתם למגרשים", כך נכתב.

"מזה מספר חודשים צוות המנהלת עושה לילות כימים בנסיון להשיב את הענף לפעילות, להחזיר את המשחקים ובמידת הניתן, לאפשר בהמשך את חזרת הקהל", כתב היו"ר כלפון. "הדבר אירע למרות דרישתנו המפורשת, אותה שבנו והדגשנו לפני המשחק, להימנע מחגיגות שחקנים עם אוהדים במהלך תקופה רגישה זו".

כזכור, אמש, לאחר שריקת הסיום השחקנים נטשו את בלומפילד (שנותר ריק בגלל נגיף הקורונה), ויצאו אל המרפסות כדי לחגוג עם האוהדים שנשארו מחוץ לאצטדיון.

אלא שלצד השמחה המוצדקת, הגיעה גם היסחפות: שחקני האלופה שבדרך, ביניהם דור מיכה ועומר אצילי, נשמעו שרים "מכבי חיפה חיזבאללה" עם הקהל מלמטה. ההתבטאות הזאת, מכוערת ככל שתהיה, תשלח את מכבי ת"א לבית הדין - כך החליט תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף. להט השמחה או התבטאות טיפשית? צפו בוידאו ותשפטו בעצמכם, אבל מה שבטוח זה שבחיפה לא אהבו את הקריאות.

"שחקני מכבי ת"א מביישים את המועדון והחולצה שהם לובשים", אמרו גורמים במכבי חיפה מיד אחרי ההתמודדות. "תובע ההתאחדות יהיה חייב להעמידם לדין אחרי שהישוו את מכבי חיפה לארגון טרור".